Jurorzy "The Voice..." ciągle w tych samych ubraniach

Okazuje się, że to nie oszczędność sprawia, że jurorzy "The Voice of Poland. Najlepszy głos" są wciąż ubrani w te same ciuszki.

CZYTAJ TAKŻE: MIELCARZ POPROWADZI "THE VOICE" NERGAL NIE TARGOWAŁ SIĘ W SPRAWIE "THE VOICE"

- Program opiera się na amerykańskiej licencji "The Voice" i my działamy tak, jak nasi koledzy zagranicą - wyjaśniła w "Fakcie" Krystyna Kulesza z firmy RochStar. - Chodzi o to, by widzowie nie skupiali się na tym, jak wyglądają jurorzy, tylko na głosach uczestników. Poza tym dzięki temu, że jury jest w tych samych strojach, wszystko jest bardziej czytelne dla widzów, którzy dzięki temu wiedzą, że wciąż trwa ten sam etap - dodaje Kulesza.

CZYTAJ TAKŻE: CAŁA EKIPA "THE VOICE OF POLAND" ZAUROCZONA NERGALA NIE MOGĄ ZWOLNIĆ NERGALA Z "THE VOICE"

Cóż, ciekawe, jakie mundurki dostaną trenerzy - bo przecież ich rola się zmieni - w następnym etapie "The Voice of Poland"...

Komentarze

Skomentuj
 • basia (gość)

  Mnie ta formuła się podoba, program jest super! Dobór jurorów extra, nie skupiają się na sobie lecz na uczestnikach programu. Klasa!

  28.09.2011 10:02
 • mario. (gość)

  Program drugi stracił widzów w mojej skromnej osobie i WSZYSTKICH moich znajomych ( 143). Postanowiliśmy również wycofać się z abonamentu RTV w następnym sezonie. Jest to spowodowane osobą pana Nergala, który obraził nasze uczucia religijne oraz swoimi tatuażami wywiera negatywny wpływ na nasze dzieci. Również nie będziemy głosować na PO bo przedstawiciele tej partii mają wpływ na obsadę Rady Nadzorczej TVP która dopuszcza do udziału osoby typu Nergala.

  28.09.2011 09:08
 • gaba (gość)

  To już przegięcie z tymi strojami. Właśnie mnie zastanawiała , czy Ania Dąbrowska jest aż tak bardzo przywiązana do tej różowej bluzeczki.

  27.09.2011 20:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×