Jury "The Voice of Poland". Znamy kandydatury!

Kto zasiądzie w jury "The Voice of Poland"? Magazyn "Party" dotarł do nieoficjalnej listy kandydatur!

Multimedia

Kto zasiądzie w jury "The Voice of Poland"? Po rezygnacji Justyny Steczkowskiej i Patrycji Markowskiej zwolniły się dwa miejsca w składzie jury. Nie wiadomo jeszcze, kto obok Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona będzie oceniał popisy wokalne uczestników, jednak magazyn "Party" przekonuje, że producenci show wiedzą, kogo chcieliby widzieć w jury.

CZYTAJ TAKŻE: PATRYCJA MARKOWSKA ODCHODZI Z "THE VOICE OF POLAND" TRZECIA EDYCJA "THE VOICE OF POLAND" - CASTINGI

Edyta Górniak to osoba, na której najbardziej zależy TVP. - Edyta przyciąga widzów jak magnes i ma doświadczenie jako jurorka - powiedziała "Party" osoba z TVP. Podobno Górniak wzięła udział w zdjęciach próbnych, jednak nadal zastanawi się, czy zasiąść w jury "The Voice of Poland".

Kto uzupełni jurorski skład i zajmie miejsce Patrycji Markowskiej? "Party" twierdzi, że mocną pozycję ma Kasia Nosowska, ale rozmowy trwają też z Ewą Farną, Anitą Lipnicką i Moniką Brodką. Jeśli z udziału w show wycofa się Górniak, na jej miejsce brane pod uwagę są Anna Maria Jopek, Ania Wyszkoni, Reni Jusis i Urszula.

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA BRODKA W "THE VOICE OF POLAND"? EWA FARNA ZASTĄPI JUSTYNĘ STECZKOWSKĄ W NOWEJ EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×