"Justice League Action". Kultowi superbohaterowie ratują świat w Cartoon Network [ZDJĘCIA]

Superman, Batman, Wonder Woman i inni bohaterowie znani z komiksów DC Comics znów stają do walki w obronie Ziemi. W nowej, przepełnionej akcją animacji „Justice League Action” przyjdzie im zmierzyć się z największymi wrogami. Premiera serialu w niedzielę, 4 grudnia o godz. 20:15 w Cartoon Network.

Multimedia

Liga Sprawiedliwości to drużyna, która każdego dnia staje do walki w obronie naszej planety. W jej skład wchodzą popularni superbohaterowie z komiksów DC Comics. W nowej animacji „Justice League Action” poza najbardziej znanymi postaciami, takimi jak Batman, Superman czy Wonder Woman pojawi się jeszcze ponad 100 bohaterów, wśród których będą waleczni herosi i podstępne czarne charaktery.

CZYTAJ TAKŻE:

"BEN 10". NOWA ODSŁONA ANIMACJI W CARTOON NETWORK OD PAŹDZIERNIKA [ZDJĘCIA]
"VAIANA: SKARB OCEANU". NATALIA NYKIEL ŚPIEWA DLA DISNEYA [WIDEO+ZDJĘCIA]

Członkowie Ligi Sprawiedliwości każdego dnia są gotowi na wielkie wyzwania. Drużynę czeka nieustająca walka z największymi wrogami, którzy władają nadprzyrodzonymi mocami i posiadają tajniki czarnej magii. Superbohaterowie staną twarzą w twarz z groźnymi przybyszami z kosmosu, a ich starcia dostarczą widzom wielu emocji.

Premiera nowego serialu „Justice League Action” w niedzielę, 4 grudnia na antenie Cartoon Network. Emisja w każdą niedzielę o godz. 20:15.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×