Justin Bieber i Orlando Bloom pobili się przez kobiety?

W zeszłym tygodniu Orlando Bloom publicznie uderzył Justina Biebera. Ten odpłacił mu kpinami w Internecie. Powodem konfliktu między panami miały być panie - Miranda Kerri i Selena Gomez.

Swego czasu było głośno o domniemanym romansie Mirandy Kerr i Justina Biebera. Później pojawiły się doniesienia o uczuciu łączącym Selenę Gomez. To właśnie miał być powód konfliktu między Bieberem a Bloomem, jednak obie panie zaprzeczyły jakoby zdradzały swoich ówczesnych partnerów.

CZYTAJ TAKŻE: ORLANDO BLOOM UDERZYŁ JUSTINA BIEBERA! [WIDEO]

Miranda Kerr po latach oficjalnie zaprzeczyła, by w 2012 roku sypiała z Justinem Bieberem. Znajomi piosenkarza zapewniają z kolei, że on wielokrotnie podkreślał, że miał romans z modelką. Niewykluczone, że tylko się przechwalał.

Selena Gomez przekonuje z kolei, że jej słynne spotkanie z Orlando Bloomem miało charakter zawodowy. To jej menedżer organizował imprezę dla swoich klientów a ona i Bloom zjawili się tam na jego zaproszenie. Późniejsze o kilka tygodni zdjęcie pary było tylko wspólnym wyjściem na papierosa podczas jednego z ogólnie dostępnych spotkań.

Komentarze

Skomentuj
  • kamilka (gość)

    Bieber z swoim kozaczeniem już na WTF Tube haha patrzcie cóż za poezja :D http://tnij.org/bieberdostajeoklep

    01.08.2014 12:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×