Justin Bieber nie może dostać kredytu!

To nieco zaskakująca informacja...

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BIEBER KUPIŁ SOBIE DWA DOMY NA OSIEMNATSKĘ JUSTIN BIEBER ZMORĄ AGENTÓW NIERUCHOMOŚCI

Gwiazdor wciąż przymierza się do kupna posiadłości i wiele wskazuje na to, że zdecyduje się na willę w Calabasas, znajdującą się około 20 mil od Hollywood. Na nowy dom Justin Bieber musi przeznaczyć ponad 7 milionów dolarów, z czym ma problem - nie może otrzymać kredytu hipotecznego!

Oczywiście, wyłożenie pieniędzy na zakup willi nie stanowi problemu dla Biebiera, ale jego menedżer doszedł do wniosku, że praktyczniej będzie wziąć kredyt pod zastaw nieruchomości. Niestety, okazało się, że banki gotowe są pożyczyć pieniądze gwiazdorowi, ale o milion dolarów mniej niż potrzeba na dokonanie transakcji!

CZYTAJ TAKŻE: BIEBER POBIŁ MŁODSZEGO OD SIEBIE KONIEC BAJEK O DZIECKU BIEBERA

W efekcie, Bieber oraz właściciel nieruchomości mają poważny problem: albo właściciel zejdzie z ceny, albo piosenkarz będzie musiał sięgnąć do prywatnych środków, by chociaż w części sfinansować transakcję.

Czego obawiają się banki przed udzieleniem kredytu pod zastaw willi? Tego, że z powodu kryzysu na rynku nieruchomości jej wartość może spaść i to oni a nie Bieber poniosą tego koszty...

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • NajaranyKoala (gość)

  Hehehe ale on ma dziadowską bluze na trzecim zdjęciu. Pewne zarabie w ch... kasy i jeszcze kredyt zamierza brać. Żenada!!!

  03.04.2012 08:07
 • se (gość)

  ja też bym mu nie dała kredytu dziecku

  28.03.2012 22:12
 • Roman (gość)

  Kocham Cie Justinku!!!!

  28.03.2012 16:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×