Justin Bieber przeprasza i zapewnia, że nie jest rasistą [WIDEO]

Do sieci wypłynęło nagranie, na którym Justin Bieber śmieje się z Afro-Amerykanów. Piosenkarz postanowił przeprosić za swoje zachowanie.

Multimedia

"The Sun" opublikował wideo sprzed kilku lat, na którym Justin Bieber opowiada rasistowskie żarty.

CZYTAJ TAKŻE: JUSTIN BIEBER WŚRÓD NAJBARDZIEJ NIELUBIANYCH LUDZI W USA FIGURA JUSTINA BIEBERA ZNIKNĘŁA Z MUZEUM. ZNISZCZYLI JĄ FANI!

Piosenkarz zdecydował się wydać w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Przekonuje w nim, że nie jest rasistą, a jego głupie odzywki miały miejsce, kiedy był 15-latkiem. Od tamtego czasu upłynęło już 5 lat i on jest zupełnie innym człowiekiem. Bieber zapewnia, że dorósł i nikt nie może mu zarzucić rasizmu.

Piosenkarza w obroną wziął nawet jego ciemnoskóry były ochroniarz.

Kenny Hamilton, który pracował dla gwiazdora przed laty, podkreśla, że nawet wówczas, kiedy wygłaszał krytykowane słowa, Bieber nie żywił uprzedzeń rasowych.

 • Znam Justina od czasu, kiedy miał 12 lat i jako ciemnoskóry zapewniam, że nigdy nie był rasistą - oświadczył dziennikarzom Kenny Hamilton.

Komentarze

Skomentuj
 • kadi (gość)

  ♡♡♡♡♡♡

  22.11.2015 20:58
 • jjjj (gość)

  Kocham

  22.11.2015 20:51
 • monlo (gość)

  Każdy z nas w jakimś stopniu jest rasistą tylko wielu z nas to ukrywa bo boi się krytyki. ..i dajcie już spokój temu chłopakowi!

  22.11.2015 20:50
 • monlo (gość)

  Każdy z nas w jakimś stopniu jest rasistą tylko wielu z nas to ukrywa bo boi się krytyki. ..i dajcie już spokój temu chłopakowi!

  22.11.2015 20:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×