Justin Bieber rozdziewiczył Selenę Gomez!

Justin Bieber i Selena Gomez wiele razy rozstawali się i wracali do siebie. Burzliwy związek pary skończył się definitywnie, jednak piosenkarz wciąż o nim wspomina.

Selena Gomez i Justin Bieber to jeden z najbardziej wybuchowych związków w show biznesie. Choć kiedyś byli sobie bliscy, dzisiaj piosenkarka stara się odciąć od byłego ukochanego, który popadł w poważne tarapaty. Ona sama bardzo mocno przeżyła zakończenie związku z kanadyjskim gwiazdorem, którego uważała za "tego jedynego". O tym, że Gomez i Biebera łączyło wyjątkowe uczucie, świadczy fakt, że to właśnie jemu Selena oddała swoje dziewictwo! CZYTAJ TAKŻE: SELENA GOMEZ BYŁA W KLINICE ODWYKOWEJ! SELENA GOMEZ: NIE PYTAJCIE MNIE O JUSTINA BIEBERA I MILEY CYRUS!

- To było latem w 2011 roku. Na kilka dni polecieli do Palm Springs. Cel podróży był jasny - Selena dała przyzwolenie na seks. Po powrocie Justin powiedział mi: "Selena mnie kocha, bo oddała mi swoje dziewictwo". Mówił to bez skrępowania - powiedział bliski kolega Justina Biebera w rozmowie z RadarOnline.

CZYTAJ TAKŻE: SELENA GOMEZ: NIE JESTEM DZIEWCZYNĄ NA JEDNĄ NOC SELENA GOMEZ UWAŻA, ŻE JUSTIN BIEBER TO TEN JEDYNY

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×