Justin Bieber wśród najbardziej nielubianych ludzi w USA!

Firma E-Score opublikowała właśnie raport z badania sympatii i antypatii Amerykanów. Wśród najbardziej nielubianych osób jest Justin Bieber.

Multimedia

Piąte miejsce w zestawieniu najbardziej nielubianych osób w USA zajął Justin Bieber. Wyprzedzili go tylko: były właściciel drużyny koszykarskiej Los Angeles Clippers Donald Sterling (92 proc. wskazań), Bernie Madoff - finansista, który dopuścił się miliardowych nadużyć (90 proc.), Conrad Murray, skazany za przyczynienie się do śmierci Michaela Jacksona (88 proc.) oraz O.J. Simpson oskarżony o podwójne morderstwo i skazany za napad i porwanie (88 proc.).

CZYTAJ TAKŻE: FIGURA JUSTINA BIEBERA ZNIKNĘŁA Z MUZEUM. ZNISZCZYLI JĄ FANI! POLICJA PILNUJE PRYWATNOŚCI JUSTINA BIEBERA. "NIE JEST ZWIERZĘCIEM W ZOO"

Na Justina Biebera głosowało 86 proc. uczestników badania. Wkrótce Amerykanie mogą go postrzegać jeszcze gorzej, ponieważ właśnie wyciekło nagranie, w którym widać jak piosenkarz opowiada rasistowskie dowcipy. Muzyk próbował odkupić to wideo, ale na razie bez skutku...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×