justin bieber

Zero waste. Julia Kamińska, Michał Piróg, Joanna Osyda szerzą chwilową modę na ekologię czy długotrwały ruch na ratunek środowisku?

Obecnie z hasztagiem #zerowaste na Instagramie związane jest 8,2 miliona postów (dane na lipiec 2021). Wśród polskich celebrytów również można zauważyć zainteresowanie tym tematem. Czym właściwie jest zero waste? Czy jest to kolejny trend, który po jakimś czasie zostanie zapomniany? Jakie gwiazdy są zainteresowane tą kwestią? Zobacz odpowiedzi na wszystkie te pytania.

06.07.2021Rozrywka

"Przyjaciele". W specjalnym programie z udziałem aktorów z serialu "Friends" wziął udział znany piosenkarz! Jak odnalazł się w tej roli?

Niedawno zakończyły się prace na planie specjalnego programu z udziałem obsady "Przyjaciół". Nie jest na razie znana data jego premiery, jednak co jakiś czas pojawiają się nowe informacje dotyczące tego, czego możemy się spodziewać po tej produkcji. Okazuje się, że zobaczymy w niej również znanego piosenkarza młodego pokolenia! O kogo chodzi i jak poradził sobie z tym wyzwaniem?

21.04.2021Przyjaciele

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×