Justin Timberlake i Jessica Biel po raz drugi zostali rodzicami! Informacja zaskoczyła wszystkich!

Justin Timberlake i Jessica Biel po raz drugi zostali rodzicami! Radosną informacją podzielili się w programie Ellen DeGenes. Internauci i fani pary są zaskoczeni, bo nikt nie wiedział, że Jessica Biel jest w ciąży. Para zdradziła już płeć i imię dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Multimedia

Justin Timberlake i Jessica Biel zostali rodzicami!

Justin Timberlake w końcu potwierdził, że powiększyła mu się rodzina. Muzyk w programie Ellen DeGenes poinformował, że po raz drugi został ojcem. Informacja zaskoczyła wszystkich, bo nikt nie wiedział, że jego ukochana, aktorka Jessica Biel znowu jest w ciąży. Gwiazdorska para wychowuje już syna, Silasa Randalla, który przyszedł na świat 11 kwietnia 2015 roku.

Justin Timberlake w głównej roli w filmie Apple TV+! Premiera w styczniu 2021. Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Para w czerwcu ub. powitała na świecie drugiego synka. Chłopiec ma na imię Phineas. -Jest niesamowity i taki słodki. I nikt nie śpi. Ale jesteśmy podekscytowani i nie moglibyśmy być szczęśliwsi - powiedział muzyk w rozmowie z Ellen DeGenes.

W sierpniu 2020 r. DailyMail donosił co prawda, że para powitała na świecie drugiego synka, ale muzyk i aktorka nie potwierdzili wtedy tych doniesień. Fani również byli czujni, bo zauważyli, że w sieci od marca nie pojawiło się żadne zdjęcie Biel od pasa w dół.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×