Justin Timberlake już mniej dba o karierę

Piosenkarz i aktor przyznaje, że ważni są dla niego przyjaciele. Justin Timberlake już mniej dba o karierę.

CZYTAJ TAKŻE: JUSTIN TIMBERLAKE SPOTKAŁ SIĘ Z CHORĄ DZIEWCZYNKĄ, WYWIAD POCZEKAŁ JUSTIN TIMBERLAKE BRONI MILEY CYRUS

30 września ma się ukazać druga część albumu "The 20/20 Experience". Z tej okazji Justin Timberlake poczynił kilka wyznań dla magazynu "T".

  • Jestem już w takim punkcie, że mniej dbam o to, czy kolejne przedsięwzięcie będzie sukcesem, czy też porażką. Liczą się dla mnie także przyjaciele, czy przeczytanie dobrej książki. To jest takie przekroczenie progu dorosłości, za którym już nic nie jest tylko czarne albo białe. Mam już 32 lata i czuję się młodym człowiekiem, ale dwie trzecie tych lat spędziłem show businessie - zapewnił Timberlake.

CZYTAJ TAKŻE: JUSTIN TIMBERLAKE WRACA PO SIEDMIU LATACH CISZY I ZGARNIA ZŁOTO JUSTIN TIMBERLAKE I 'N SYNC WYSTĄPILI RAZEM PODCZAS MTV VIDEO MUSIC AWARDS! [WIDEO]

Gwiazdor przyznał też, że łączenie przez niego kariery piosenkarza i aktora ma swoje dobre strony i pomaga mu w pracy.

  • Warto zdawać sobie sprawę, że te profesje się uzupełniają. Wiele elementów z moich filmów trafia do mojej muzyki. Z drugiej strony, występując na estradzie mam bardzo jasną świadomość, co zrobić, by dobrze wypaść, co zawdzięczam właśnie aktorstwu. Na estradzie jestem bardziej świadomy swojego zachowania - przekonuje Justin Timberlake.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×