Justin Timberlake w Gdańsku! Zaśpiewał "Sto lat" fance z Polski! [WIDEO+ZDJĘCIA]

We wtorek 19 sierpnia w Gdańsku odbył się koncert Justina Timberlake'a. Gwiazdor zaśpiewał "Happy Birthday" dla jednej z fanek, która w dniu koncertu obchodziła urodziny.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BĘDZIE NIESPODZIANKA DLA JUSTINA TIMBERLAKE'A NA KONCERCIE W GDAŃSKU! JUSTIN TIMBERLAKE W POLSCE MUSI MIEĆ CHLEB, OWOCE I TEQUILĘ. JAKIE MA INNE WYMAGANIA?

W środę 19.08.2014 w Gdańskiej PGE Arenie odbył się długo wyczekiwany koncert Justina Timberlake'a. Gwiazdor w połowie koncertu zobaczył w tłumie fankę z kartką, na której było napisane 'Dzisiaj są moje urodziny'. Zapytał - Na pewno? Dzisiaj? Które? 31? Miałem kiedyś tyle... ale nie oszukujesz? Bo wiesz co się dzieje gdy ktoś mnie oszukuje? Piszę o tym piosenkę! Czy wszyscy mają dzisiaj urodziny? Ok. Ciebie zobaczyłem jako pierwszą, więc uwaga! Zrobimy to teraz. wszyscy na stadionie. I rozległo się głośne 'Happy Birthday'.

Justin wyraził też swoje zdumienie tym, jak ludzie w Polsce go kochają. Pod koniec koncertu padł na kolana i powiedział po polsku 'dziękuję'.

Byliście na koncercie?

Zobacz zdjęcia i wideo z koncertu w serwisie dziennikbaltycki.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×