Justyna Kowalczyk oddała samochód na licytację, żeby pomóc chorym dzieciom

Justyna Kowalczyk, polska mistrzyni w biegach narciarskich postanowiła przekazać na licytację samochód, który otrzymała za zwycięstwo w BMW X Drive Trophy.

Multimedia

W sezonie narciarskim 2012/2013 Justyna Kowalczykl zwyciężyła w klasyfikacji BMW X Drive Trophy i w nagrodę otrzymała BMW X1. Samochód został wyprodukowany specjalnie dla niej. Biegaczka, gdy w lipcu otrzymała do niego kluczyki, od razu zdecydowała, że piękne czarne BMW przekaże na licytację, a zebrane pieniądze przekaże Polskiemu Towarzystwu Walki z Mukowiscydozą.

CZYTAJ TAKŻE: JUSTYNA KOWALCZYK I SKOCZKOWIE PODBILI WIDZÓW NAJCENNIEJSZE POLSKIE GWAIZDY - NA CZELE ROBERT LEWANDOWSKI [GALERIA]

- Pomysł oddania auta dla "mukoludków" zrodził się szybko, chyba 10 minut po tym jak się dowiedziałam, że je wygrałam. Nie wiedziałam tylko, w jakiej formie to się stanie - mówiła Justyna Kowalczyk.

Auto zostało zlicytowane za 155 tys. zł. Klucze do samochodu sportsmenka osobiście przekaże zwycięzcy licytacji 30 października. Do tego jeszcze będzie specjalny dodatek - auto będzie z autografem - informuje Kozaczek.pl.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×