Justyna Pawlicka CKM: Baletnice są lepsze w łóżku!

Justyna Pawlicka, której rozbierane zdjęcia można oglądać w najnowszym CKM-ie, udzieliła magazynowi wywiadu, w którym m.in. pochwaliła się, że była baletnicą, co przydaje jej się w łóżku.

Multimedia

Justyna Pawlicka, uczestniczka programu Top Model, rozebrała się dla magazynu CKM. Przy okazji modelka udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że przez wiele lat trenowała balet. Zdobyte wówczas umiejętności dziś przydają się jej przede wszystkim w łóżku.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: JUSTYNA PAWLICKA NAGO W "CKM"! JUSTYNA PAWLICKA W CKM! ZOBACZ ZDJĘCIA Z SESJI! [ZDJĘCIA] [/sc] - Parę lat uprawiałam balet, może dlatego sam mój sposób chodzenia sprawia, że faceci nie potrafią przejść obok mnie obojętnie. Pewnie, że baletnice są lepsze w łóżku! Rozciągnięcie, sprawność fizyczna jak najbardziej się przydaje w tym miejscu. Szpagat, wysokie podniesienie nogi czy inne dziwne rzeczy - to mężczyzn kręci i to bardzo. Nic dziwnego, że fantazjują na temat baletnic. Mamy trochę magicznych sztuczek w zanadrzu (śmiech) - opowiedziała w wywiadzie z CKM.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×