Justyna Pawlicka, Manuela Michalak, Aicha i Asteya w "Wawa non stop"!

Już w najbliższy piątek, 11 października o godzinie 18.00 w TVN odcinek specjalny serialu "Wawa non stop" z gościnnym udziałem Manueli Michalak, Justyny Pawlickiej oraz Aichy i Asteyi.

Multimedia

Gwiazdy zawitały do warszawskiego domu z okazji urodzin Maćka. Impreza była niespodzianką zorganizowaną przez pozostałych współlokatorów. Czy Maciej zareaguje tak jak wszyscy by na to liczyli? Czy może miał inne plany na spędzenie tego dnia, w końcu niełatwego dla wielu mężczyzn… Jedno jest pewne - znając nieobliczalną ekipę "Wawy non stop", tego dnia będzie się działo!

CZYTAJ TAKŻE: "WAWA NON STOP" - NOWA TELENOWELA HYBRYDOWA W TVN OD WRZEŚNIA! NIEWIELKA WIDOWNIA "WAWA NON STOP", ALE TVN UFA TEJ PRODUKCJI

Dawno niewidziana Manuela Michalak, była mieszkanka domu Wielkiego Brata, piękna i na topie Justyna Pawlicka - uczestniczka ostatniej edycji "Top Model" oraz rozśpiewane i kolorowe Aicha i Asteya z programu "X Factor" to goście odcinka specjalnego "Wawy non stop". Każda wymienionych gwiazd trafiła do domu w wyjątkowych okolicznościach. Manuela została zaproszona przez Joannę, z którą znała się z dawnych lat. Justyna to znajoma Piotra z pracy w modelingu, natomiast Aichę i Asteyę przyprowadziła do domu Dobrusia. Wszystko w jednym celu - świętowania urodzin właściciela domu - Maćka. Solenizant do ostatniej chwili nie spodziewał się jaki prezent przygotowali mu współlokatorzy. Czy Maciej doceni ich starania i ucieszy go widok celebrytek? A może cały wieczór przerodzi się w wielką awanturę nad którą wszyscy stracą kontrolę? W tym domu może wydarzyć się wszystko. Emocje gonią emocje. A wszystko dlatego, że scenariusz do tego serialu pisze po prostu życie…Odcinek specjalny "Wawy non stop" już w najbliższy piątek, 11 października o godzinie 18.00 w TVN!

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×