"Jutro będziemy szczęśliwi". Omar Sy po raz kolejny wzruszy do łez! [WIDEO]

W marcu 2017 roku do polskich kin wejdzie film "Jutro będziemy szczęśliwi", w którym główną rolę gra Omar Sy - znany polskim widzom m.in. z przeboju "Nietykalni".

Multimedia

Nowa francuska komedia "Jutro będziemy szczęśliwi" to remake meksykańskiego przeboju "Instrukcji nie załączono" z 2013 roku. W główną rolę wciela się Omar Sy, który brawurowo wszedł do pierwszej ligi francuskich aktorów dzięki udziałowi w hicie "Nietykalni".

Najbardziej oczekiwane filmy 2017 roku. Tych tytułów nie możecie przegapić!Zobacz więcej

W "Jutro będziemy szczęśliwi" Sy gra Samuela, który bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. "To twoja córka" – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

Matkę Glorii gra Clemence Poesy znana z filmu "127 godzin". Polska premiera zaplanowana jest na 17 marca 2017 roku. Zobaczcie zwiastun! To może być prawdizwy hit!

Aktor Omar Sy o swojej roli w filmie i aktorstwie. "Cały czas uczę się tego zawodu" [WIDEO]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • M (gość)

    Fascynujący taki cholernie normalny że aż nadzwyczajny

    13.01.2018 23:18
  • Sophie (gość)

    Po prostu genialny!

    27.01.2017 00:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×