„Już nie żyjesz”. 3. sezon będzie ostatnim. Co dalej z produkcją z Christiną Applegate w roli głównej? Twórcy mają dobre wieści dla wszystkich fanów!

„Już nie żyjesz”, serial z Christiną Applegate, kończy się na Netflix - i to jest już pewne. Trzeci sezon będzie ostatnim, a na kolejny nie ma co liczyć. Jednak twórcy serialu mają coś na osłodę dla fanów tej produkcji. Już niedługo powrócą z nowymi projektami?

Multimedia

Komentarze Christiny Applegate o 3. sezonie „Już nie żyjesz”

„Już nie żyjesz” kończy się na Netflix 17 listopada 2022 roku, trzecim i ostatnim sezonem, będąc jednym z najbardziej popularnych seriali platformy. W rozmowie z The Hollywood Reporter twórczyni serialu, Liz Feldman wyjaśniła, dlaczego stytuł ma tylko 3 sezony, mówiąc:

„Zawsze wiedziałam, że to będzie krótkotrwały program. Chciałam trzy lub cztery sezony, ale jestem realistą, jeśli chodzi o miejsce, w którym serial żyje. Żyje na platformie, która tradycyjnie nie daje więcej niż trzy lub cztery, a czasem nawet jeden lub dwa sezony. Chciałam, żeby zakończenie było ważne, a nie tylko: „O cholera, zostaniemy anulowani!”

Na Twitterze w dniu premiery trzeciego sezonu zamieściła serdeczne podziękowania dla fanów:

Christina Applegate, która gra główną rolę w serialu Netflixa, tak skomenetowała informację o ostatnim sezonie:

„Będzie mi brakowało tych pań. Uznaliśmy jednak, że to najlepszy sposób na powiązanie historii tych kobiet. Dziękuję wszystkim fanom”.

Gwiazda serialu choruje na stwardnienie rozsiane!Zobacz więcej

Kolejne projekty twórców „Już nie żyjesz"

Netflix współpracuje z showrunnerką „Już nie żyjesz" przy kolejnych, nadchodzących produkcjach, a jedna już została ogłoszona. „No Good Deed" to nazwa kolejnego projektu Feldman dla Netflix.

„No Good Deed” to czarna komedia, która opowiada o trzech bardzo różnych rodzinach walczących o zakup tej samej nieruchomości w stylu hiszpańskim z lat 20. XX wieku. Ale twój wspaniały dom marzeń może być totalnym koszmarem”.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×