"Już nie żyjesz". Christina Applegate i Linda Cardellini w nowym serialu Netflixa dzielą ból oraz miłość do wina i ciastek!

Już w maju na Netflix zadebiutuje kolejny serial. Gwiazdami czarnej komedii "Już nie żyjesz" będą Christina Applegate i Linda Cardellini. Zobaczcie, o czym opowie nowa produkcja Netflixa. Ma szansę stać się hitem?

Multimedia

„Już nie żyjesz” od 3 maja na Netflix!

"Już nie żyjesz" to wciągająca czarna komedia, która przybliża widzom prawdziwie bolesne i zaskakująco zabawne aspekty żałoby, straty i wybaczania. Jen (Christina Applegate) to cyniczna wdowa, która próbuje pogodzić się z nagłą śmiercią swojego męża. Z kolei Judy (Linda Cardellini), która także niedawno przeżyła tragiczną stratę, jest urodzoną optymistką i wolnym duchem. Kiedy kobiety spotykają się na zajęciach grupy wsparcia, mimo zupełnie różnych osobowości, zostają przyjaciółkami.

Podstawą ich relacji jest wspólna miłość do wina, ciastek i seriali. Judy przez cały czas desperacko próbuje ochronić Jen przed zaskakującą tajemnicą, która mogłaby całkowicie odmienić jej życie.

Data premiery i zapowiedź 3. części! To koniec rajskich wakacji dla przestępców!Zobacz więcej

"Już nie żyjesz" to 10. odcinkowa produkcja CBS Television Studios dla Netflix. Twórczynią i producentką wykonawczą serialu jest Liz Feldman (Dwie spłukane dziewczyny, One Big Happy). W serialu wystąpią: Christina Applegate (Jen), Linda Cardellini (Judy), James Marsden (Steve), Ed Asner (Abe) oraz Brandon Scott (Nick). Jessica Elbaum (Gloria Sanchez Prods.), Christie Smith i Christina Applegate pełnią funkcję producentów wykonawczych wraz z Adamem McKay i Willem Ferrellem z Gloria Sanchez Productions.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia, a poniżej zwiastun serialu "Już nie żyjesz".

Zobacz galerię

„Już nie żyjesz” zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×