"Już nie żyjesz". Netflix ogłasza datę premiery 2. sezonu serialu z Christiną Applegate i Lindą Cardellini

Netflix podał oficjalną datę premiery 2. sezonu serialu "Już nie żyjesz". Kiedy powróci produkcja z Christiną Applegate i Lindą Cardellini? Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Już nie żyjesz" - kiedy premiera 2. sezonu?

W sieci pojawił się właśnie zwiastun 2. sezonu serialu "Już nie żyjesz", a w raz z nim data premiery. Produkcja z Christiną Applegate i Lindą Cardellini powróci na platformę już 8 maja 2020!

Netflix zapowiada kontynuację serialu z Christiną Applegate!Zobacz więcej

"Już nie żyjesz: - o czym jest?

Jen (Christina Applegate), Judy (Linda Cardellini) i łączące je kłamstwa wracają na ekran. Po makabrycznym odkryciu na podwórku ta niepowstrzymana para musi nieźle się natrudzić, żeby pogrzebane sekrety nie wyszły na jaw. W miasteczku pojawia się nowa postać, a detektyw Perez (Diana Maria Riva) depcze im po piętach, więc Jen i Judy podejmują drastyczne środki, aby chronić swoich najbliższych i siebie nawzajem — za wszelką cenę. „Już nie żyjesz” twórczyni Liz Feldman, laureatki nagrody Emmy, powraca z drugim mrocznym sezonem, który przykuwa do ekranu. Stawka w grze rośnie, a przyjaźń się pogłębia w coraz większym cieniu traumatycznych wydarzeń łączących te dwie niesamowite kobiety.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Już nie żyjesz 2 serial obyczajowy z Christiną Applegate i Lindą Cardellini nowe odcinki 8 maja 2020 roku na kanale NETFLIX

    27.04.2020 21:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×