"Kabaret Ani Mru-Mru". Córka Michała Wójcika jest już dorosłą kobietą! Ma talent po ojcu?

Michał Wójcik to jeden z najpopularniejszych kabareciarzy w Polsce. Wraz z Marcinem Wójcikiem i Waldemarem Wilkołkiem tworzą Kabaret Ani Mru-Mru. Michał ze względu na swoje życie prywatne często gościł w serwisach plotkarskich. Jest ojcem czwórki pociech - trzech synów i córki, która na jednej z platform społecznościowych zyskuje coraz większą popularność. Podobna do ojca?

Multimedia

Córka Michała Wójcika jest już dorosła! Idzie śladami ojca?

Michał Wójcik to współtwórca lubianego i popularnego w Polsce Kabaretu Ani Mru-Mru. Panowie odnieśli ogromny sukces - ich skecze są wciąż emitowane, a oni zapraszani na różne wydarzenia, aby rozbawić publiczność. Michał Wójcik na pewnym etapie często gościł na łamach kolorowej prasy. Niestety, nie w związku ze swoim życiem zawodowym, a prywatnym, które obfitowało w burzliwe wydarzenia.

Burzliwe życie komika

Michał Wójcik prywatnie bowiem jest ojcem dla czwórki dzieci - trzech synów i córki. Pikanterii tej pozornie normalnej sprawie dodaje fakt, że zgodnie z medialnymi doniesieniami, każde z dzieci ma inną matkę. Jak zauważa serwis Plotek.pl, na profilu artysty w mediach społecznościowych nie brak zdjęć najmłodszej pociechy, jednak próżno szukać pozostałych latorośli.

Kabaret Ani Mru Mru i Michał Czernecki jako premier na scenie kabaretowej!Zobacz więcej

Jedną z nich jest Julia, której komik doczekał się w związku z Katarzyną - partnerką z którą związany był przed małżeństwem z Agnieszką Kałużą. Dziewczyna realizuje się na platformie społecznościowej TikTok, gdzie publikuje różne zabawne filmiki. Doczekała się już pokaźnej publiczności - obserwuje ją ponad 11 tys. osób. Czujni internauci dostrzegli podobieństwo i zapytali ją wprost, czy dobrze podejrzewają, kto jest jej ojcem.

Odpowiem tak, jak każdemu odpowiadam. Kojarzysz gościa, wysoki, chudy jak patyczek, z mnóstwem tatuaży, zamiast zupa, mówi d...pa? No, więc się tak składa, że tak - przyznała Julia, cytuje jej słowa serwis.

Dziewczyna nie kryje, że jest największą fanką swojego taty i kabaretu Ani Mru-Mru. W związku z poruszeniem fanów na jej profilu, jakie wywołało jej wyznanie, zwróciła się do swoich fanów z apelem, aby "nie oceniać książki po okładce".

Zobaczcie jej zdjęcia! Podobna do taty?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×