"Kabaret na żywo". Mariusz Pudzianowski został poetą. Na scenie także Katarzyna Pakosińska, Olga Łasak i Robert Motyka

W najbliższym odcinku "Kabaretu na żywo" na scenie pojawi się Mariusz Pudzianowski w nietypowej roli. Tym razem został poetą

Multimedia

"Kabaret na żywo" w niedzielę, 6.10.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Program "Sto twarzy Buby - czyli komik w podróży" to niepowtarzalna okazja, by po raz ostatni zobaczyć skecze Formacji Chatelet z udziałem Michała Pałubskiego, a po raz pierwszy z jego następcą .... Karolem Wolskim. Z tej okazji przygotowano dla widzów sentymentalno-humorystyczną podróż śladami Euzebiusza, a dla kolegi Michała - sporo niespodzianek! W programie nie zabraknie również wyjątkowych gości! Na scenie pojawi się Mariusz Pudzianowski, który będzie miał okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli – tego wieczoru będzie…poetą! Katarzyna Pakosińska, Olga Łasak i Robert Motyka zaprezentują natomiast swój nowy - krótki, ale jakże efektowny program!

Laura Breszka na kabaretowej scenie! Jak sobie poradzi?Zobacz więcej

W odcinku zobaczymy m.in. jak powinna wyglądać pierwsza randka, a jakich błędów należy unikać, by pierwsze spotkanie nie okazało się jednocześnie tym ostatnim. Dowiemy się też, jak zdobyć zaufanie kobiety. Nie jest to łatwe, ale są na to pewne sposoby!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×