"Kabaret na żywo" od 3 marca! Kabaret Młodych Panów gospodarzem pierwszego odcinka. Zobacz zwiastun!

"Kabaret na żywo" wraca do Polsatu. Wiosną na widzów będzie czekała solidna dawka humoru w wydaniu najlepszych specjalistów od żartów w tym kraju. Każdy odcinek to zabawna podróż, w którą zabiera nas gospodarz wieczoru – grupa kabaretowa albo jeden z kabaretowych artystów.

Multimedia

"Kabaret na żywo" od niedzieli, 3.03.2019 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

"Kabaret na żywo" powraca, a w nim wydarzyć się więc może absolutnie wszystko! Niezwykli goście, premierowe skecze, wykonawcy w dowcipny sposób komentujący rzeczywistość, nowe pomysły i odskocznia od codzienności gwarantowana. Pierwszy odcinek już 3 marca, a gospodarzem wieczoru będzie Kabaret Młodych Panów, który wystąpi w swoim najbardziej charakterystycznym wcieleniu – jako policjanci. Wspólnie z gośćmi zaproszą na "Posterunek w ogniu".

Kto najbardziej będzie tęsknić za Mariolką? [WIDEO]Zobacz więcej

W obecnych czasach policja cierpi na ogromne braki kadrowe, a złodzieje są coraz bardziej zuchwali i coraz lepiej zbudowani. W roli głównego bandyty Mongoła gościnnie Tomasz Oświeciński. Policjanci nie poddają się jednak. Ogłaszają nabór do policji. Zgłaszają się prawdziwe perełki: były kierowca BOR’u – Robert Korólczyk, Arni – Piotr Zelt, Borewicz – Bronisław Cieślak i inni. Wszyscy, z braku innych zgłoszeń, dostają zatrudnienie. Równolegle z akcją na komisariacie zobaczymy skecze kabaretów: Zachodni, K2 i Chyba.

W odcinku wystąpi również Rafał Cieszyński, Jarosław Boberek oraz Ewa Błachnio. Premierowo napisane sceny i skecze pokażą w krzywym zwierciadle policję jakiej na szczęście nie ma, bo wszystkie postaci i wydarzenia, które zobaczycie są fikcyjne i powstały w głowach Kabaretu Młodych Panów.

Znane i lubiane programy, seriale oraz sport wiosną w Polsacie! Sprawdź, co oglądać!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • To ja. (gość)

    Szkoda oglądać! 1,5 godziny już programu i zero uśmiechu. Co z Wami Kabarecie?

    03.03.2019 22:36
  • To ja. (gość)

    Szkoda oglądać! 1,5 godziny już programu i zero uśmiechu. Co z Wami Kabarecie?

    03.03.2019 22:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×