"Kabaret. Super Show Dwójki" odcinek 13. Brawurowe skecze, zaskakujące gagi i Norbi! Kto jeszcze pojawi się w programie?

Jeden z zabawniejszych programów w polskiej telewizji powraca po wakacyjnej przerwie. Brawurowe skecze, zaskakujące gagi, cięte riposty, zuchwałe parodie to znaki firmowe zwariowanego cyklu pt. „Kabaret. Super Show Dwójki”. Wesołej ferajnie przewodzić będzie duet, który z braku powagi uczynił swój atut, a w rozmieszaniu widzów osiągnął prawdziwe zawodowstwo. Na czele niesfornego grona kawalarzy, żartownisiów i figlarzy ponownie staną: Robert Motyka i Bartosz Gajda.

Multimedia

"Kabaret. Super Show Dwójki" odc. 13. (sezon II), w czwartek, 16 września, o godz. 20:45, TVP2

Nowe skecze, nowe przezabawne parodie i mnóstwo dobrej zabawy. W nowej odsłonie kabaretowego show zobaczymy też m.in. Grzegorza Halamę i wielu innych, znakomitych gości.

Pod czujnym – choć przymrużonym – okiem gospodarzy swoje żarty zaprezentują: Jarek Sobański & Kabaret Zachodni, Karol Wolski & Formacja Chatelet, Fair Play Crew, Czwarta Fala oraz soliści: Beata Kabzińska, artystka, która na świat patrzy przez różowe okulary, Andrzej Kozłowski, człowiek, który żarty traktuje absolutnie poważnie, a także Michał Wójcik, czyli maestro dowcipu. Twórcy programu zadbali też o dopływ „świeżej krwi”. W nadchodzącym sezonie do ekipy Super Show Dwójki dołączą: Grzegorz Halama, Kabaret z Konopi i Fifa Rafa.

Na tym nie koniec nowości i niespodzianek! W każdym odcinku pojawi się gwóźdź programu, czyli zwariowany i nieprzewidywalny „Skecz z gwiazdą”. Na pierwszy ogień pójdą gwiazdy szklanego ekranu. Norbi znajdzie się w studio telewizyjnym w towarzystwie bardzo szczególnych celebrytek, Rafał Brzozowski będzie miał do czynienia z pewnym szczególnym dentystą, Marek Sierocki będzie próbował zwolnić się z pracy, a Maciej Kurzajewski poprowadzi pewien kultowy program informacyjny.

Największe gwiazdy polskiego kabaretu wracają do TVP2!Zobacz więcej

Widzowie będą też śledzić losy pewnej niekonwencjonalnej familii w ramach cyklu „Rodzinne perypetie”, wysłuchają zaskakujących parodii popularnych przebojów, na deser zaś posmakują soczystych żartów serwowanych przez autora minicyklu „Wójcik Show”.

Przez scenę przewinie się plejada niezwykłych indywiduów i przetoczy lawina niezwykłych zdarzeń. Już w pierwszym odcinku widzowie poznają dość niekonwencjonalną Panią Magister (w skeczu Formacji Chatelet), wybiorą się na niecodzienne zakupy (skecz przygotował Kabaret Zachodni), będą także świadkami powrotu Roberta Lewandowskiego z Euro (skecz kabaretu Fifa-RaFa).

O oprawę muzyczną zadba DJ Adamus, efektowne choreografie zaprezentują tancerki i tancerze spod skrzydeł Agustina Egurroli.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    ...i Norbi ❓ a on jest zabawny 😏 Chyba NIE ❗

    19.09.2021 15:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×