Kabaretowa noc pod gwiazdami 2018. Kto pojawi się na scenie? Kiedy emisja? [ZDJĘCIA]

Telewizja Puls oraz Burmistrz miasta Lidzbark Warmiński zapraszają na „Kabaretową Noc pod Gwiazdami” w ramach 39. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Sprawdźcie, kto pojawi się na scenie!

Multimedia

Widzów TV Puls bawić będą uwielbiani przez publiczność: Kabaret Paranienormalni, Artur Andrus, Łowcy B. i wielu innych wspaniałych artystów! Prowadzenie: Jarek Marek Sobański i Mariusz Kałamaga.

Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska i Jerzy Schejbal na premierze nowego polskiego thrillera! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Już w piątek 24 sierpnia o godzinie 20:00 widzowie TV Puls przeniosą się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie w scenerii gotyckiego Zamku biskupiego wystąpią specjalnie dla nich kabarety: Paranienormalni, Koń Polski, Łowcy B., Kabaret Zachodni, Kabaret Czesuaf, artyści: Artur Andrus, Szymon Łątkowski oraz zespół Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. W roli prowadzących: Jarek Marek Sobański i Mariusz Kałamaga. Będą najlepsze skecze, piosenki i niespodzianki jak np. fraszki Ignacego Krasickiego w zupełnie nowej odsłonie i w muzycznej aranżacji!

„Kabaretowa Noc pod Gwiazdami” jest częścią Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, ogólnopolskiego przeglądu kabaretowego organizowanego od 1976 roku – z przerwami - w Lidzbarku Warmińskim. W ramach „Wieczorów…” odbywają się, oprócz „Kabaretowej Nocy pod Gwiazdami” m.in. Turnieje o Złotą Szpilkę, Wieczory autorskie, czy Wieczór stand-up comedy. Patronem „Wieczorów…” jest Książę Poetów Polskich – Ignacy Krasicki. Występy odbywają się w scenerii XIV-wiecznego gotyckiego Zamku biskupiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mariolaaa (gość)

    Super. Fajnie, że Puls transmituje na żywo bo niestety nie mogę być osobiście. Na pewno w piątek o 20 zasiadam przed TV i rozpoczynam weekend :)

    21.08.2018 14:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×