Kaja Śródka: Staram się wypromować moją markę i... powalczyć o siebie

W wywiadzie dla "Party" Kaja Śródka opowiedziała o swoich planach i marzeniach. Teraz skupia się na promowaniu swojej marki.

Multimedia

Była dziewczyna Borysa Szyca udzieliła wywiadu magazynowi "Party". Kaja Śródka opowiedziała o swoich planach na przyszłość, promowaniu swojej firmy, a także o... miłości.

O Kai Śródce zrobiło się głośno przez jej związek z Borysem Szycem. Po rozstaniu z aktorem ciężko jest jej odciąć się od przeszłości, głównie przez media.

  • Do szału doprowadza mnie to, że ciężko pracuję od lat na swój zawodowy sukces, nie podpieram się nikim, a w każdej recenzji mojego pokazu pojawia się hasło "była Szyca coś tam" - wyznaje projektantka. - Pierwszą kolekcję fraków stworzyłam już po rozstaniu z Borysem, mimo nacisków nigdy nie udzieliłam też wywiadu dotyczącego przeszłości, więc jaki związek ma to, co robię teraz z byłą relacją? - dodaje.

CZYTAJ TAKŻE: "KAJA POCZUŁA SIĘ GŁĘBOKO URAŻONA I UPOKORZONA" PO SZYCU ZOSTAŁ ŚRÓDCE PIES

Dla Kai najważniejsze jest teraz wypromowanie swojej marki fraków.

  • Staram się wypromować moją markę The Frock i... powalczyć o siebie - powiedziała Śródka.

Poza sukcesem zawodowym Kaja dba również o nową miłość. Zapytana, czy jest szczęśliwa z obecnym partnerem odpowiedziała: - Tak. I zrobię wszystko, żeby to trwało jak najdłużej.

Trzymamy kciuki!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×