"Kajko i Kokosz". Gwiazdy "Ojca Mateusza" w obsadzie polskiej animiacji Netflix! Zobacz pełny zwiastun

Zobacz najnowszy zwiastun animacji "Kajko i Kokosz" prosto od Netflix! W obsadzie m.in. Artur Pontek, Michał Piela, Jarosław Boberek i Agata Kulesza. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Kajko i Kokosz" to znana seria komiksów autorstwa Janusza Christy, wielokrotnie porównywana z kultowym "Asterixem i Obelixem". Teraz przygody polskich wojów doczekają się serialowej adaptacji, która już wkrótce trafi na Netflix!

Nowy niemiecki serial sci-fi na Netflix! Sprawdźcie szczegóły!Zobacz więcej

Serial będzie oczywiście opowiadał o przygodach dwóch tytułowych słowiańskich wojów. Kajko i Kokosz na co dzień służą kasztelanowi Mirmiłowi, broniąc zamieszkałej przez nich osady przed wszelkimi niebezpieczeństwami. A tych nie brakuje. Największym zagrożeniem jest oddział rycerzy rozbójników - Zbójcerzy, którym przewodzi Hegemon. Do sieci trafił już zwiastun animacji.

Poznaliśmy także aktorów, którzy użyczyli głosu postaciom z komiksów Christy. W role Kajko i Kokosza wcielą się Artur Pontek i Michał Piela, doskonale znani polskim widzom z serialu "Ojciec Mateusz". W obsadzie znajdziemy jeszcze jednego przedstawiciela tej produkcji, Eryka Lubosa (Rodrus), a także Jarosława Boberka (Mirmił), Grzegorza Pawlaka (Hegemon), Annę Apostolakis (Lubawa), Macieja Kosmalę (Miluś), Agatę Kuleszę (Jaga), Krzysztofa Zalewskiego (Wit) i Abelarda Gizę (Oferma).

"Kajko i Kokosz" zadebiutuje na Netflix już 28 lutego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×