Kamil D. usłyszał zarzuty! Co grozi dziennikarzowi, który prowadził auto pod wpływem alkoholu?

Kamil D., który w piątek, 26 lipca spowodował wypadek prowadząc auto po spożyciu alkoholu, usłyszał zarzuty. Dziennikarzowi grozi do 12 lat więzienia.

Multimedia

Kamil D. usłyszał zarzuty

Kamil D. w piątek, 26 lipca spowodował wypadek prowadząc auto po spożyciu alkoholu. Prokuratura złożyła już wniosek o tymczasowe aresztowanie dziennikarza. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim poinformował, że Kamilowi D. postawiono dwa zarzuty: prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do 2 lat więzienia oraz wywołania bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, za które może dostać od 9 miesięcy do 12 lat więzienia.

Internauci przypominają nagranie, na którym Kamil D. kpi z osób jeżdżących po pijanemu!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że dziennikarz spowodował wypadek prowadząc samochód po pijanemu. Na autostradzie A1 pod Piotrkowem Trybunalskim (na wysokości miejscowości Brzoza w gminie Grabica) samochód D. wjechał w pachołki oddzielające pasy ruchu. Jeden z pachołków uderzył w auto nadjeżdżające z naprzeciwka, jednak na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Dziennikarz miał we krwi 2,6 promila alkoholu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paweł (gość)

    Nic mu nie groź nadzwyczajna kasta ludzi da mu jak najmniejszy wymiar kary w końcu są po tej samej stronie.

    29.07.2019 10:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×