Kamil Durczok najlepszy

Najlepszy i najbardziej rozpoznawalny wśród prezenterów programów informacyjnych. Nie wiadomo, który tytuł jest bardziej wartościowy...

Multimedia

Badania zleciła TVP, a ich wyniki opublikował serwis Wirtualnemedia.pl, i wynika z nich, że najbardziej rozpoznawalnymi prowadzącymi serwisów informacyjnych w Polsce są Kamil Durczok, z TVN i Maciej Orłoś, z "Teleexpressu". Rozpoznaje ich 82 proc. Polaków. Za nimi uplasowali się Piotr Kraśko oraz Justyna Pochanke i Jarosław Gugała.

CZYTAJ TAKŻE: KRAŚKO I DURCZOK NAPISALI RAZEM KSIĄŻKĘ DURCZOK POZYWA ZIEMKIEWICZA

Durczok wygrał także wśród najlepszych prowadzących - przekonanych o tym było 22 proc. badanych. Za nim znalazł się znów Maciej Orłoś - 18 proc., a później Piotr Kraśko, Andrzej Turski i Jarosław Gugała.

Tylko gratulować!

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • asia (gość)

    Obserwuję ten portal jakiś czas i widzę, że jezebel berdzo lubi oczerniac ludzi, nieważne kogo i z jakiego powodu...., żal...............(nie broniąc nikogo oczywiście).

    11.04.2012 07:29
  • Jezebel (gość)

    Taaa, gdy ma czysty stół, to ładnie mówi. A tak naprawdę to chamciuch. Szkoda, że nie widzieliście go jak maszerował ze swoją switą przez korytarze gliwickiej onkologii.

    10.04.2012 20:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×