Kamil Sipowicz apeluje do rządu: Zalegalizujcie marihuanę!

Kamil Sipowicz, mąż Kory, uważa, że rząd powinien zalegalizować medyczną marihuanę.

Multimedia

Kamil Sipowicz, mąż Kory, który ujawnił, że piosenkarka zmaga się z chorobą nowotworową, uważa, że Polska powinna zalegalizować marihuanę medyczną. Zapewnia, że wówczas jego żona z pewnością stosowałaby taką metodę leczenia.

CZYTAJ TAKŻE: KAMIL SIPOWICZ PRZYZNAJE: KORA JEST POWAŻNIE CHORA, MA NOWOTWÓR KAMIL SIPOWICZ: KORA CZUJE SIĘ DOBRZE, JEDZIEMY DO CZECZENII - Gdyby marihuana medyczna była legalna i przepisałby ją lekarz, to Kora by ją brała. Ale w Polsce nie jest legalna, więc nie może. Nikt nie może, bo zaraz zjawi się policja. Jesteśmy za legalizacją marihuany medycznej. Apelujemy do rządu, do Tuska i Arłukowicza o rozsądek i miłosierdzie, żeby zalegalizowali medyczną marihuanę, tak jak to jest w Stanach - apeluje Sipowicz na łamach "Super Expressu". CZYTAJ TAKŻE: KORA WZIĘŁA ŚLUB Z KAMILEM SIPOWICZEM MARIHUANA DLA RAMONY, CZYLI SKANDALE KORY JACKOWSKIEJ

Dalej mąż Kory rozwodzi się nad korzyściami płynącymi z zażywania marihuany. - Marihuana pomaga na wiele chorób. Na jaskrę, przeciwko wymiotom, na parkinsona, w bólach związanych np. z chorobą nowotworową, przy stwardnieniu rozsianym, przy leczeniu depresji. Zresztą hodowcy marihuany medycznej hodują różne szczepy i każda roślina jest na inną chorobę. Już w starożytnym Izraelu za życia Jezusa robiono lecznicze inhalacje, wtedy były opium i konopie - dodał w rozmowie z "Super Expressem".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×