Kamil Sipowicz: Kora czuje się dobrze, jedziemy do Czeczenii

Mąż Kory zdradził, dokąd para młoda wybierze się na miesiąc miodowy. Sipowicz zapewnił również, że jego żona czuje się dobrze.

Pogłoski o chorobie Kory pojawiają się od dłuższego czasu. Kamil Sipowicz, którego artystka poślubiła grudnia 2013 roku, wyjaśnia jednak, że ze zdrowiem gwiazdy nie jest źle.

- Kora czuje się dobrze - zapewnił Sipowicz "Super Express".

CZYTAJ TAKŻE: KORA WZIĘŁA ŚLUB Z KAMILEM SIPOWICZEM CZY KORA ZREZYGNUJE Z "MUST BE THE MUSIC"?

Te słowa potwierdza także menedżerka Kory.

- Powoli wraca do zdrowia. Lekarz zalecił, aby dużo odpoczywała i dbała o siebie. W związku z tym jeszcze przez kilka miesięcy nie będzie koncertować - przyznała Katarzyna Litwin.

Korzystając z dobrego stanu zdrowia Kory, małżonkowie szykują się na spędzenie miesiąca miodowego.

- Wybieramy się w podróż poślubną do Czeczenii, to wybuchowe miejsce na niekonwencjonalną podróż - powiedział Sipowicz. CZYTAJ TAKŻE: KORA ODWOŁUJE KONCERT W WARSZAWIE MARIHUANA DLA RAMONY, CZYLI SKANDALE KORY JACKOWSKIEJ

Mąż Kory wyjaśnił też powody zawarcia ślubu po 40-letnim okresie narzeczeństwa.

- Dlaczego ślub dopiero teraz? Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale... My już nie jesteśmy najmłodsi, mamy dzieci, mamy wnuki. W Polsce nie uznaje się konkubinatów, czas było wszystko uregulować prawnie - wyznał Sipowicz.

Komentarze

Skomentuj
 • FANWS (gość)

  Jest już przedpremierowy odcinek 9 Ekipy Z Warszawy :D Zapraszam! trybsonpoleca.end.pl

  05.01.2014 13:02
 • Maria (gość)

  Generalnie nie lubię jej,ale lubiłam jej piosenki.Postępowała w życiu nieuczciwie,ale nikt nie jest bez winy.Co do choroby,to nie dziwę się,że chce wyjechać.W Polsce niestety jest "fascynacja" chorobą drugiego człowieka i jeśli nie mówi sie człowiekowi wprost,że wygląda fatalnie,to tużzaraz za jego plecami.Poza tym np. po operacji,podczas,której okazuje się,że już nic nie można zrobić,chory jeszcze się nie wybudzi,a cały szpital,miasto,znajomi szepczą,że już niedługo!!! idzie jeden z drugim odwiedzić chorego, tak z "dobrego serca",a już za drzwiami"jak strasznie wygląda,jak schudł,nie podniesie się już".Nie dziwię się,że moja kuzynka chora na raka zażyczyła sobie,żeby Jej nikt nie odwiedzał-histeria była w rodzinie-uszanowałam,bo rozumiałam.Korze życżę powrotu do zdrowia .

  05.01.2014 09:18
 • intuicja (gość)

  Możliwe, że Pani Kora jest chora na tyle, że z obawy o majątek w przypadku śmierci, postanowili wziąć ślub.

  04.01.2014 19:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×