"Kamil Stoch. Moja historia". Poznaj lepiej zwycięzcę Turnieju Czterech Skoczni

Kamil Stoch to postać, którą zna każdy kibic skoków narciarskich. Jaka jest tajemnica jego sukcesu? Skąd czerpie siłę do ciężkich i niejednokrotnie wyczerpujących treningów?

Multimedia

"Kamil Stoch. Moja historia" - Discovery Channel, niedziela 21 stycznia 2018, godz. 20:00

Podwójny mistrz olimpijski, multimedalista mistrzostw świata, podwójny zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni, zdobywca Kryształowej Kuli i sportowiec 2017 roku – Kamil Stoch. To postać, którą zna każdy kibic skoków narciarskich. Jaka jest tajemnica jego sukcesu? Skąd czerpie siłę do ciężkich i niejednokrotnie wyczerpujących treningów? Już od niedzieli, 21 stycznia o 20:00 na Discovery Channel, będziemy mogli poznać historię człowieka, który sięgnął po marzenia. W kolejnych odcinkach zobaczymy: codzienne życie skoczka, wysiłek wkładany w treningi, współpracę z trenerami i kolegami z drużyny, a także relacje Kamila z kibicami i najbliższymi.

Sportowcy, ich żony i celebryci na czerwonym dywanie [GALERIA]Zobacz więcej

Ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni w austriackim Bischofshofen na długo zapadnie w pamięci polskich kibiców skoków narciarskich. Wszystko dzięki wyczynowi Kamila Stocha, który walcząc do końca przeskoczył rywali tym samym zajmując pierwsze miejsce! To już kolejna wygrana Polaka w tej rywalizacji, która na trwałe zapisała jego nazwisko w historii skoków narciarskich. Tym samym, niezaprzeczalnie, Stoch obok Svena Hannawalda i Adama Małysza stał się czołowym sportowcem w zimowych rywalizacjach. Jego osiągnięcia nie przeszły bez echa również w trakcie wręczenia nagród podczas Plebiscytu Przeglądu Sportowego, gdzie został okrzyknięty sportowcem 2017 roku! W końcu jego ostatnie osiem lat sportowej kariery obfitowało w miejsca na szczycie podium. Jaka jest historia chłopaka, który nie bał się sięgać po marzenia?

Polska produkcja Eurosportu, która już w styczniu zadebiutuje na Discovery Channel w bezprecedensowy sposób pokazuje jednego z najlepszych skoczków na świecie i najpopularniejszych sportowców w Polsce. Dzięki niej widzowie poznają Kamila od nieznanej im dotąd strony. Kamery towarzyszyły mu bowiem podczas treningów, zawodów, spotkań z kibicami, a także jego najbliższymi.

– Kibice widzą tylko wycinek tego, czym się zajmuję - moje skoki podczas kwalifikacji i konkursów. Czasem są one lepsze, czasem gorsze, ale zawsze są efektem współpracy z trenerami, kolegami z kadry oraz… wielu godzin treningów i wyrzeczeń. Fani motywują mnie do ciężkiej pracy i cieszę się, że dzięki temu programowi będą mogli spojrzeć na skoki narciarskie z nieco innej perspektywy – powiedział Kamil Stoch.

Co motywuje mistrza, a co stanowi dla niego największą trudność? Kto jest dla niego największym źródłem wsparcia? I co, oczywiście oprócz skoków, pasjonuje Kamila Stocha? Dowiemy się już w styczniu!

Premiery odcinków „Kamil Stoch. Moja historia”

– Powrót do korzeni, 21 stycznia, 20:00, Discovery Channel (Odcinek 1)
– Praca u podstaw, 21 stycznia, 20:30, Discovery Channel (Odcinek 2)
– Skoki narciarskie wczoraj i dziś, 28 stycznia, 20:00, Discovery Channel (Odcinek 3)
– Kamil Stoch prywatnie, 28 stycznia, 20:30, Discovery Channel (Odcinek 4)
– Z Wisły do Pjongczangu, 4 lutego, 20:00, Discovery Channel (Odcinek 5)

Program „Kamil Stoch. Moja historia” jest jednym z elementów bogatej oferty Eurosportu należącego do grupy Discovery Networks – oficjalnego nadawcy igrzysk olimpijskich, partnera Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i wyłącznego partnera telewizyjnego Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Stacja, która da kibicom możliwość obejrzenia każdej sekundy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018 na wszystkich platformach, przygotowała także wiele programów związanych ze sportami zimowymi i ich gwiazdami.

Komentarze

Skomentuj
  • Maja pawelec (gość)

    Skoki narciarskie drużynowo seriale filmy moja historia 2018r zdjęcia 😉😏😄😅😣😑😂😁

    27.03.2018 15:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×