Kamil Stoch zachwycił tańcem na weselu Dawida Kubackiego! Pójdzie do "Tańca z gwiazdami" czy "Dance, Dance, Dance"?

Dawid Kubacki ożenił się! Na ślubie i weselu nie zabrakło innego znakomitego polskiego skoczka narciarskiego - Kamila Stocha. Sportowiec tym razem oczarował wszystkich swoim... tańcem? Widzicie go w kolejnych edycjach "Tańca z gwiazdami" albo "Dance, Dance, Dance"?

Multimedia

Majówka 2019 będzie dla Dawida Kubackiego niezapomniana. Skoczek narciarski i Marta Majcher wzięli ślub w środę, 1 maja w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej. W tym samym kościele sakramentalne "tak" powiedzieli sobie kilka lat temu Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch, których oczywiście nie zabrakło w czasie ślubu przyjaciela.

Jak i gdzie długi weekend majowy spędzają Rusin, Majdanowie, Wendzikowska i inni?Zobacz więcej

Po wyjściu z kościoła nad świątynią pw. Matki Bożej Jasnogórskiej kilka razy przeleciał niziutko samolot należący do Aeroklubu Nowotarskiego. W stronę sali weselnej Państwo Młodzi odjechali samochodem należącym do Kamila Stocha. Na drodze mieli jednak kilka przystanków - dziei stworzyły "bramę" i nie chciały puścić skoczka i jego żony dalej. Dopiero gdy Dawid Kubacki wykonał zadania jakie zlecili mu młodzi górale (musiał nakarmić butelka lalkę i założyć jej pampersa) mógł ruszyć w dalszą drogę. Później na drodze stanął jeden z jego fanów ubrany w strój skoczka narciarskiego.

Na weselu goście bawili się znakomicie. Uwagę przyciągnął Kamil Stoch, który zaprezentował swoje taneczne umiejętności. Na parkiecie pląsał do utworów z repertuaru Queen, a nagrania jego tanecznych wyczynów trafiły do sieci. Okazuje się, że Stoch ma doskonałe poczucie rytmu! Widzicie go w kolejnych edycjach "Tańca z gwiazdami" albo "Dance, Dance, Dance"?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×