kamil węgrzyn

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Izabela Juszczak pochwaliła się kolczykiem. "Wczoraj spełniłam swoje kolejne małe marzenie"

Izabela Juszczak dała się poznać widzom za sprawą 5. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali ją w parę z Kamilem Węgrzynem. Niestety - ekspercki nós zwiódł - para się rozstała. Izabela nie daje jednak o sobie zapomnieć swoim fanom, regularnie dzieląc się z nimi swoją codziennością na Instagramie. Właśnie ogłosiła, że spełniła kolejne swoje marzenie! Zdradziła również, czy było to bardzo bolesne.

02.09.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kamil Węgrzyn zakochany? Uczestnik ślubnego show opowiedział o swojej nowej relacji! "Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu"

Kamil Węgrzyn był jednym z bohaterów 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć nie udało mu się znaleźć miłości w programie, to wszystko wskazuje na to, że niedawno pod tym względem szczęście się do niego w końcu uśmiechnęło. W jednym z najnowszych wywiadów Kamil opowiedział o tym, że udało mu się kogoś poznać. Co wiadomo na temat jego wybranki?

04.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×