kamil węgrzyn

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 13. Kamil i Iza nie skonsumowali swojego związku? Iga nagrywała rozmowy z Karolem? Maciej wyjaśnia Laurę! Które pary przetrwały? Kto się rozwiódł? Sprawdźcie!

Za nami wielki finał 5. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ta edycja przejdzie do historii jako jedna z najgorszych, w której eksperci ewidentnie się nie popisali i bardzo źle dobrali pary... Które z małżeństw przetrwały? Kto postanowił się rozwieźć? Sprawdźcie!

21.05.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Przeczytaj także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga Śmiechowicz szykuję się na kolejną metamorfozę! Na jaki zabieg się zdecydowała?

Iga Śmiechowicz rozpoznawalność zyskała za sprawą 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć od czasów emisji sezonu z jej udziałem minęło trochę czasu, nadal cieszy się sporą sympatią i popularnością. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów, że zdecydowała się na kolejny zabieg poprawiający urodę. Wiemy, na jaki zabieg się zdecydowała!

30.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga komentuje odcinek specjalny programu. "Nie pozwolę, żeby ten program po raz kolejny sprawił, że zwątpię w siebie"

Nie milkną echa po emisji specjalnego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym wystąpili uczestnicy pierwszych trzech edycji. Wśród nich był Jacek, którego teoria na temat związku Laury i Karola wywołała niemałe poruszenie. Głos zabrała Iga Śmiechowicz, bohaterka 5. edycji którą eksperci wybrali Karolowi na żonę.

17.02.2022ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 8. Laura i Maciej spędzą wspólną noc po powrocie z podróży poślubnej? Iga strzeliła focha z powodu niewinnego żartu Karola!

Za nami 8. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Czas wrócić do normalnego życia! Laura i Maciej spędzą wspólną noc po powrocie z podróży poślubnej? Iga strzeliła focha z powodu niewinnego żartu Karola! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 8. odcinku "Ślubu od pierwszego wrażenia 5"!

16.04.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×