Kamilla Baar i Marek Bukowski odchodzą z "Na dobre i na złe"!

Kamilla Baar, która wciela się w postać Hany Goldberg oraz Marek Bukowski, czyli Piotr Gawryło w "Na dobre i na złe" nie pojawią się już więcej w serialu?

Multimedia

O tym, że Kamilla Baar i Marek Bukowski mają opuścić szeregi "Na dobre i na złe" mówiło się od dawna. Jednak żadne z dwójki aktorów do tej pory nie potwierdziło tych doniesień. Dzień przed emisją ostatniego przed wakacjami odcinka serialu na oficjalnym profilu Kamilli Baar na Facebooku pojawił się post o treści:

"*Kochani Widzowie,

Chcę się z Wami pożegnać. Wyjeżdżam. Juz jutro. Moja praca w Polsce w szpitalu w Leśnej Górze w ciągu ostatnich trzech lat dobiegła końca. Moje małżeństwo z Piotrem Gawryłą, nasza miłość, to doświadczenia, które ze mną zostaną na zawsze. Mam nadzieję, że Wy także zapamiętacie nasze role. Do Widzenia. Dziękuję Wam bardzo za wiele Waszych dowodów życzliwego uznania. I za Waszą sympatię.

Hana Goldberg*"

Oznaczać to może, że w 603. odcinku "Na dobre i na złe" Hana i Piotr wyjadą do Izraela. Czy jeszcze kiedyś wrócą do Leśnej Góry? Niewykluczone! Nowe odcinki serialu od września w TVP2!

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 603. HANA WYJEŻDŻA DO IZRAELA. PIOTR JĄ ZATRZYMA? "NA DOBRE I NA ZŁE" ODICNEK 603. WYPADEK KATARZYNY SMUDY! UMRZE?

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    To, że KB odchodzi, to najlepsza wiadomość roku. Ostatnio już nie dałam rady oglądać tego serialu, który zawsze lubilam, od pierwszego odcinka... ona mi po prostu działa na nerwy. We wszystkich filmach jest taka sama, marna aktorka, do tego z irytującą wada wymowy . Natomiast postaci Gawryly szkoda... przecież nie musiał wyjeżdżać z żoną..

    10.06.2015 19:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×