Kamilla Baar promuje "Na krawędzi 2" [WIDEO I ZDJĘCIA]

Kamilla Baar, czyli nadkomisarz Lena Korcz w "Na krawędzi 2"! Takiej Kamilli jeszcze nie znacie! Ta piękna kobieta zrobiła błyskawiczną karierę w policji i…zajęła stanowisko Tomasza Kamińskiego (Marek Bukowski). Czy jest ustawiona?

Multimedia

Zobacz wideo:

CZYTAJ TAKŻE: KTO JEST KIM W SERIALU "NA KRAWĘDZI 2"? ZOBACZ SYLWETKI BOHATERÓW [ZDJĘCIA] "NA KRAWĘDZI 2". CO SIĘ WYDARZYŁO? ZOBACZ OPISY ODCINKÓW!

Od 4 września bohaterka kreowana przez Kamillę Baar pokieruje Wydziałem Techniki Operacyjnej Policji w "Na krawędzi 2". Wcześniejsze przeżycia Leny ukształtowały ją w dość pokrętną mieszankę osoby odważnej i upartej, czyli pięknej kobiety w bezwzględnej męskiej pogoni za ryzykiem. Lena trudno się zaprzyjaźnia i nie brata się z ludźmi. Andrzejowi (Przemysław Sadowski), Tamarze (Maja Hirsch) i Tomkowi (Marek Bukowski) z trudem przychodzi zaakceptowanie jej na pokładzie…

Debiut produkcji na antenie Telewizji POLSAT i wyjątkowo dwa pierwsze odcinki serialu w czwartek 4 września od godziny 21.00. Kolejne odcinki co tydzień, o godzinie 22:00.

Będziecie oglądać?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×