Kammel ciągle bez pracy - sprzedał ferrari za 200 tys.!

Tomek sprzedał swoje ukochane czarne ferrari.

Multimedia

Pojawia się pytanie, jak długo jeszcze zostanie bez pracy? Przecież oszczędności kiedyś się skończą.

O tej bolesnej dla prezentera sprawie dowiadujemy się z doniesień Faktu. Za swojego czarnego rumaka Kammel dostał około 200 tysięcy, co, jak twierdzi tabloid wystarczy mu an kilka miesięcy bieżących wydatków. Dziwicie się? Przecież Tomasz Kammel otacza się luksusami, trudni się dziwić, że taka kwota będzie szybko topnieć. Ale nie to jest zatrważające … Tomek jest przecież ciągle bez pracy.

Informacje o jego wielkim powrocie do telewizji okazały się tylko plotkami. Czy w takiej sytuacji prezenter aby ratować swoje finanse będzie zmuszony do sprzedaży innych cennych rzeczy? Oby tak się nie stało. Może w końcu szczęście się do niego uśmiechnie i kilkudziesięcio tysięczna pensja znowu co miesiąc zawita na jego konto.

Czytaj także: Najbogatsi bezrobotni w Polsce!? Jeździ porsche do pucybuta! Kammel kłamał w sprawie matki!?

Komentarze

Skomentuj
  • ania1982 (gość)

    Krzysiu, trzeba bylo polskim lekarzem zostac - nic bys nie robil albo bral pieniadze za trzyminutowe wizyty i porady typu "naprawde nie wiem co pani jest", do tego zero odpowiedzialnosci zawodowej, a pensyjka prawie tak samo tlusta. I wreszcie najwazniejsze - nikt nigdy i za nic by cie nie zwolnil :-)

    19.03.2010 00:02
  • boczek (gość)

    Ostatnio występował w klubie dla gejów, może gdyby zaczął trudnić się "innymi usługami" w tej branży znalazłby się ktoś kto byłby skłonny płacić za pana Kammela ;) Jest jeszcze drugie wyjście niech sprzeda narzeczoną - ostatnio rolnikom za żywe świnie płacą ponad 6zł/kg - to dostałby sporo kasy ;)

    18.03.2010 13:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×