Kammel hucznie świętował urodziny!

To już 39-te urodziny popularnego prezentera!

Multimedia

O hucznym świętowaniu urodzin Kammela dowiadujemy się z Super Expressu. Kogo tam nie było! Same telewizyjne znakomitości! Gospodarza domu nawiedziła Agata Młynarska, Beata Sadowska, Krzysztof Ibisz, a nawet sam Wojewódzki, Kuba Wojewódzki. W takim wyborowym towarzystwie u boku ukochanej narzeczonej Katarzyny Niezgody Kammel mógł się bawić tylko wyśmienicie!

A jakie prezenty dostał …

Przyjaciele sprawili mu ogromną niespodziankę. Gdy już wszyscy goście się zeszli, zostali zaproszeni do środka, na wielkim telebimie puszczono gospodarzowi film o nim. W przerwach między epizodami słychać było głośne okrzyki: “Tomasz rządzi!".

Ale największym prezentem dla Tomasza była ona - Katarzyna. Wielka miłość Tomka. Specjalnie na tę okazję zrobiła się na bóstwo - proste zazwyczaj włosy tym razem wiły się zalotnie wokół jej buzi, a skąpa kreacja odsłaniała wdzięki. Oboje wyglądali pięknie - prawdziwy król i królowa zabawy!

Czytaj także: Najbogatsi bezrobotni w Polsce!? Ciężkie życie w cieniu skandalu... Kammel wraca do formy?

Komentarze

Skomentuj
 • zal (gość)

  "zrobiła się na bóstwo" to ciekawe jak wygląda na co dzień, paskuda. Ale co prawda to prawda ze jest "wielka" :D

  15.07.2010 09:44
 • pewnie ,ze zołza (gość)

  "Wielka miłość Tomka"???????wielka istotnie jest ,ale gabarytowo:-(( ,a że był Wojewódzki -to istotnie bardzo ważna persona ! żałosne to wszystko-a opisane "na słodko"-chcecie się podlizać?ale komu i po co?

  14.07.2010 21:53
 • ... (gość)

  żal pl

  14.07.2010 21:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×