kanapowcy 3

Przeczytaj także:

"Kanapowcy". Powstanie żeńska edycja programu? Krzysztof Ferenc o pomyśle na najnowszą edycję "Kanapowców". "To by było coś naprawdę świeżego i bardzo oryginalnego" [TYLKO U NAS]

"Kanapowcy" są jedynym z hitów telewizji TTV. Program, w który mężczyźni z różnych rejonów Polski walczą z nadprogramowymi kilogramami i próbują odmienić swoje życie, doczekał się już 4. edycji. W jednym z najnowszych wywiadów, prowadzący "Kanapowców" Krzysztof Ferenc postanowił opowiedzieć, co sądzi na temat powstania edycji programu, w której to nie mężczyźni, a kobiety byłyby jego uczestniczkami. Czy faktycznie jest szansa na powstanie żeńskiej wersji hitu TTV?

22.08.2022Kanapowcy

"Kanapowcy". Co za metamorfozy! Ich przemiana robi wrażenie. Pobili rekord wszystkich edycji! Łącznie zrzucili ponad 110 kilogramów!

Program TTV "Kanapowcy" cieszy się sporą popularnością. Uczestnicy w nim występujący zgłaszają się nie aby zdobyć sławę i rozpoznawalność, a aby pod okiem specjalistów zawalczyć o zdrowie i sylwetkę. Przed bohaterami 4. edycji programu czeka finałowe zadanie: walka w oktagonie! Z tej okazji możemy zobaczyć, jak wielką przemianę przeszli bohaterowie programu. Te metamorfozy robią piorunujące wrażenie!

04.05.2022Kanapowcy

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×