"Kanapowcy". Co za metamorfozy! Ich przemiana robi wrażenie. Pobili rekord wszystkich edycji! Łącznie zrzucili ponad 110 kilogramów!

Program TTV "Kanapowcy" cieszy się sporą popularnością. Uczestnicy w nim występujący zgłaszają się nie aby zdobyć sławę i rozpoznawalność, a aby pod okiem specjalistów zawalczyć o zdrowie i sylwetkę. Przed bohaterami 4. edycji programu czeka finałowe zadanie: walka w oktagonie! Z tej okazji możemy zobaczyć, jak wielką przemianę przeszli bohaterowie programu. Te metamorfozy robią piorunujące wrażenie!

Multimedia

"Kanapowcy" - spektakularna przemiana bohaterów hitu TTV

Miesiące przygotowań dobiegają końca. Przed bohaterami programu "Kanapowcy" finałowe wyzwanie - czyli walka w formule MMA. Zanim to jednak nastąpi, w przedostatnim odcinku tej serii, widzowie zobaczą profesjonalną sesję zawodników i ostatni pomiar efektów. Który z nich schudł najwięcej? Jakie informacje miał dla nich lekarz prowadzący? Efekty wysiłku, jaki włożyli w swoją przemianę bohaterowie, robi piorunujące wrażenie!

Oto nowi uczestnicy hitu TTV. Zobaczcie, kim są!Zobacz więcej

"Kanapowcy" - bohaterowie 4. edycji pobili rekord!

Okazuje się, że ekipa czwartej serii programu pobiła rekord programu! Panowie łącznie zrzucili najwięcej kilogramów ze wszystkich dotychczasowych drużyn kanapowców. W tej edycji najlepszym wynikiem może pochwalić się Daniel - od początku programu zrzucił aż 39 kilogramów! Ale pozostali - Grzesiek, Kuba i Marcin - także mogą pochwalić się imponującym wynikiem. Każdy z nich wprowadził do swojego życia ruch oraz zdrową dietę, co samo w sobie jest wyzwaniem dla osób przyzwyczajonych od wielu lat do niekoniecznie prawidłowego trybu życia. Marcin stracił 16 kilogramów, Kuba 23 kilogramy, a Grzesiek - aż 32,5 kilogramów!

Walka w oktagonie na finał programu

W ostatnim odcinku serii kanapowców czeka walka w oktagonie. Niestety, nie wszyscy do niej przystąpią. W trakcie trwania programu z udziału zrezygnował Marek, a Leszkowi dalszą przygodę uniemożliwiła poważna kontuzja barku. Wszystko wskazywało na to, że z formułą MMA zmierzy się pozostała w programie czwórka, czyli Grzesiek, Kuba, Marcin i Daniel. Niestety, nie wszyscy będą mieli tyle szczęścia. Po ostatnich badaniach, lekarz nie ma dobrych wieści dla dwóch uczestników. Czy to oznacza, że nie wezmą udziału w wieńczącym tę przygodę, zadaniu?
Finałowy odcinek 4. serii "Kanapowców" już we wtorek, 10 maja o godz. 22:00 w TTV!

Sprawdź naszą galerię i zobacz zdjęcia PRZED i PO metamorfozie bohaterów programu "Kanapowcy"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Były uczestnik udzielił szczerego wywiadu. Opowiedział o kulisach sławy i błędach w małżeństwie! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Majka (gość)

    Brawo! Oklaski się należą! Metamorfozy godne uwagi. ja teraz swojego starego namawiam by nawyki zmienił. Póki co udało się go namówić do jedzenia potraw przygotowanych na parze i do picia cisowianki a nie gazowanych napoi. Kolejnym krokiem mają być ćwiczenia.

    04.05.2022 13:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×