"Kanapowcy". Kim są Marek, Kuba, Grzegorz, Daniel, Leszek i Marcin? Poznajcie nowych uczestników hitu TTV

Przed nami 4. sezon hitu stacji TTV, czyli program "Kanapowcy". Tym razem uczestników jest nie pięciu, a sześciu! Łączy ich zamiłowanie do niezdrowej diety, nadmierne kilogramy oraz chęć zmiany. Zobaczcie wszystkich uczestników 4. edycji programu "Kanapowcy" - Marka, Kubę, Grzegorza, Daniela, Leszka i Marcina!

Multimedia

#4. sezon programu "Kanapowcy" - uczestnicy

Program "Kanapowcy" cieszy się ogromną popularnością. W najnowszym, 4. już sezonie, bohaterowie pochodzą z Kielc. Program łączy osoby o niezdrowym zamiłowaniu do kalorycznych przekąsek i niemalże zerowego wysiłku fizycznego w walce o zmianę nawyków, stylu życia i figury.

"Kanapowcy" - kim są uczestnicy

W najnowszej edycji programu poznamy nie pięciu, a sześciu uczestników którzy decydują się pożegnać z ukochanymi niezdrowymi przekąskami, a wygodną kanapę zamienić na wysiłek fizyczny. Każdy z nich waży dużo powyżej granicy określanej przez lekarzy jako zdrowa - ich łączna waga to ponad 700 kilogramów!

Serial stał się wielkim hitem. Jakie podobne produkcje również warto obejrzeć? Zobacz nasze zestawienie!Zobacz więcej

Co ich czeka?

Marka, Kubę, Grzegorza, Daniela, Leszka i Marcina czeka sześć miesięcy ciężkiej pracy, do której żaden z nich nie przywykł czyli diety wyzbytej ze słonych i kalorycznych przekąsek oraz regularnych treningów. Ich wysiłek i włożona praca zostanie zweryfikowana na walce MMA, do której uczestnicy będą przygotowywać się pod okiem Krzysztofa Ferenca. Nie będzie on jednak sam - wesprze go kochająca sport trenerka i motywatorka, czyli... Lil Masti!

Poznajmy uczestników 4. sezonu programu "Kanapowcy" - wszystkiego dowiecie się z naszej galerii!

"Kanapowcy" - jak oglądać?

Debiut 4. sezonu programu "Kanapowcy" - 8 marca na antenie TTV o godzinie 22:00. Odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godz. 22:00. Będą również dostępne na platformie Player.pl.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×