"Kanapowcy". Mężczyźni z nadwagą powalczą o powrót do formy w nowym programie TTV!

Eksperci alarmują, że w Polsce nadwaga dotyczy już 68% mężczyzn. Mimo, że ta przypadłość nie zna płci, to właśnie pięciu najodważniejszych zdecydowało się na udział w polskiej wersji "Real men", w której pod opieką trenera spróbują zmienić swój styl życia. Na początku marca 2020 roku stacja TTV pokaże "Kanapowców".

Multimedia

"Kanapowcy" wiosną 2020 w TTV!

Bohaterowie reality nie czują się komfortowo ze swoim ciałem, a wyjście na basen z dziećmi, czy rozebranie się przed partnerką stało się wręcz paraliżujące. To powoduje, że niezdrowy tryb życia jest również problemem ich bliskich. Kamery programu śledzić będą codzienność każdego z mężczyzn. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia celu, żeby oprócz prywatności stracić też te nadprogramowe kilogramy?

Nowy program w TTV! Przemek Kossakowski wyruszył w podróż z osobami z zespołem DownaZobacz więcej

- To nie będzie kolejny program o odchudzaniu i metamorfozach – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. – "Kanapowcy" to, młodzi mężczyźni ze Śląska i Zagłębia, którzy uwielbiają piwo, nienawidzą ćwiczeń i nie wstydzą się swoich nawyków. Odważyli się przed kamerami opowiedzieć o tym, co chcą zmienić w swoim życiu, bo dbanie o linię, nie jest już przecież domeną wyłącznie kobiet - dodaje Kazen.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu na zmianę swoich nawyków będą mieli aż pięć miesięcy. Ile osiągną, zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska – tyle gwarantuje im udział w programie, z którego w każdym momencie mogą się wycofać. Czy to wystarczy, by wyznaczony cel osiągnąć? Testem ich zmiany będzie udział w Runmageddonie, do którego trenować będą pod okiem profesjonalisty, Krzysztofa Ferenca. To osoba, która mobilizuje i doradza, jednak ostateczną decyzję pozostawia zawsze "Kanapowcom".

Gwiazdy TTV w niezwykłej sesji zdjęciowej! Kto pojawi się w 12. sezonie programu?Zobacz więcej

Format został laureatem nagrody Copenhagen TV Festival Awards 2015 w kategorii Best New Format. Reality-show (oryg. tytuł „Real Men”) zostało już pokazane w 14 krajach, m.in. w Niemczech, Estonii, Łotwie, Holandii oraz Szwecji. Premiera polskiej wersji już 7 marca na antenie TTV.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Skoczów Śląsk (gość)

    Pozdrawiam Brus dawna firmę

    02.05.2020 22:55
  • To prawda 9999 (gość)

    0049302515

    26.04.2020 17:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×