"Kanapowcy" sezon 2. odcinek 3. Magda Gessler gościnnie w programie! Zrobi rewolucję w jadłospisach bohaterów

Najnowszy odcinek „Kanapowców” okaże się dla jego bohaterów prawdziwym torem z przeszkodami. Przed nimi rozbierana sesja zdjęciowa oraz konfrontacja z Magdą Gessler, która tym razem rewolucję przeprowadzi w ich dotychczasowych jadłospisach.

Multimedia

"Kanapowcy" - nowe odcinki 2. sezonu w soboty o godz. 22:15 w TTV!

W trzecim odcinku drugiej serii "Kanapowców" przyszedł czas na rozbieraną sesję zdjęciową, obnażającą wszelkie mankamenty ciał. Czy zrzucenie ciuchów przed atrakcyjną fotograf przyjdzie mieszkańcom Podhala równie łatwo jak jeszcze niedawno pochłanianie wielkich ilości jedzenia? Dla jednego z nich to wyzwanie okaże się najtrudniejszym w programie!

Pięciu mężczyzn zacznie walkę o formę i zdrowie! Kim są nowi uczestnicy? Zobacz więcej

Bohaterowie zaczynają właśnie indywidualne diety. Pierwsze zetknięcie ze zdrowymi posiłkami przyprawiają "Kanapowców" o mdłości. Z pomocą przyjdzie Magda Gessler. Spotkanie z największym autorytetem kulinarnym w Polsce wprawi bohaterów w osłupienie, tym bardziej, że znana z surowych ocen i nieuznająca kompromisów restauratorka oceni ich kulinarne umiejętności. Zanim jednak do tego dojdzie, Łukasz, Andrzej, Krystian, Patryk i Piotrek pochwalą się rarytasami, które dotychczas darzyli największą miłością. Jak na mocne słowa Magdy Gessler zareagują Kanapowcy? I co sprawi, że po restauracji zacznie latać jedzenie?

Premierowy odcinek już w najbliższą sobotę na antenie TTV. Za tydzień z kolei restauratorka zaprosi Podhalan do kuchni. Czy wspólne gotowanie sprawi, że Kanapowcy zaczną bardziej przestrzegać swojej diety?

Zobacz galerię

Źródło" Dziennik Zachodni

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×