"Kanapowcy". TTV szuka uczestników do 2. edycji! Sprawdź, kto i jak może się zgłosić!

Wiosenna ramówka musiała zakończyć się wcześniej, ale stacje telewizyjne nie zapominają o przyszłości. TTV szuka już uczestników do 2. edycji programu "Kanapowcy"! Sprawdź, kto i jak może się zgłosić!

Multimedia

"Kanapoowcy" - TTV szuka uczestników 2. edycji

Dobre wieści dla fanów "Kanapowców"! Wystartował już casting do 2. edycji programu. Wiosną 2020 mogliśmy oglądać, jak ze swoim nadmiarem kilogramów walczą mieszkańcy Śląska i Zagłębia. Tym razem TTV szuka bohaterów z Podhala! Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę producenta: https://www.masskoncept.pl/castingi_view.php

Uczestnicy schudli razem 85 kilogramów! Zobacz jak się zmienili!Zobacz więcej

"Kanapowcy" to reality show, w którym bohaterowie nie czują się komfortowo ze swoim ciałem. Wyjście na basen z dziećmi, czy rozebranie się przed partnerką stało się dla nich wręcz paraliżującym przeżyciem. Nadwaga stała się problemem nie tylko dla nich, ale też dla całej rodziny. Decydują jednak, że pora coś z tym zrobić.

Kamery programu śledzą codzienność każdego z mężczyzn i sprawdzają, na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia celu. Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu mają pięć miesięcy na zmianę swoich nawyków. Efekt zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska – tyle gwarantuje im udział w programie, z którego w każdym momencie mogą się wycofać.

Uczestnicy programu wciąż ćwiczą i chudną! W sport wciągnęli też najbliższych!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pati 33 (gość)

    Mojemu Mezowi by się przydało ma dla kogo żyć Dl mnie i 3-ki dzieci

    03.07.2020 21:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×