"Kanapowcy". Uczestnicy programu wciąż ćwiczą i chudną! W sport wciągnęli też najbliższych!

"Kanapowcy" okazali się strzałem w 10. Uczestnicy programu przeszli ogromną metamorfozę i nawet po zakończeniu produkcji nie zrezygnowali ze zdrowego trybu życia. Co więcej dawni kanapowcy wciągnęli w sport swoje ukochane.

Multimedia

"Kanapowcy" - uczestnicy po programie

"Kanapowcy" to kolejny program TTV, który skradł serca widzów. Metamorfoza bohaterów zachwyciła telewidzów. Jak się okazuje, bohaterowie produkcji nie wrócili do dawnego stylu życia po zakończeniu nagrań. Wręcz przeciwnie. Wszyscy wciąż trenują, starają się zdrowo odżywiać i zarazili tym swoje ukochane.

Jakiś czas temu Rafał wraz z żoną opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o swojej metamorfozie. Para cały czas pokazuje w mediach społecznościowych efekty zmiany trybu życia.

Uczestnicy schudli razem 85 kilogramów! Zobacz jak się zmienili!Zobacz więcej

Do treningów powrócił też Daniel, który musiał przerwać je w trakcie programu przez operację usunięcia wyrostka. Były kanapowiec zaczął biegać i zwiększa dystans. Do treningów dołączyła także jego partnerka, Patrycja.

Damian z chęcią wrócił do piłki nożnej, bez której, jak przyznaje, nie wyobraża sobie życia. Listonosz z Sosnowca chętnie trenuje ze swoimi pociechami.

Przemek pochwalił się także efektami ciągłych ćwiczeń. Mężczyzna, który do tej pory nie jadł warzyw, stara się je przemycać w swojej diecie i nie poddaje się.

Jak Wam się podoba metamorfoza "Kanapowców"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×