"Kanapowcy". Uczestnicy przeszli już ogromną metamorfozę! Który z panów schudł najwięcej?

Uczestnicy "Kanapowców" są już niemal w połowie drogi do swojej całkowitej przemiany, ale efekty już teraz są niesamowite. Zobaczcie, ile schudli bohaterowie "Kanapowców".

Multimedia

"Kanapowcy" - metamorfoza uczestników

Bohaterowie reality nie czują się komfortowo ze swoim ciałem, a wyjście na basen z dziećmi, czy rozebranie się przed partnerką stało się wręcz paraliżujące. To powoduje, że niezdrowy tryb życia jest również problemem ich bliskich. Kamery programu śledzić będą codzienność każdego z mężczyzn.

Krzysiek "Fericze" Ferenc rzucił wyzwanie bohaterom "Gogglebox. Przed telewizorem"! Dołączył Przemek Kossakowski!Zobacz więcej

Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu na zmianę swoich nawyków będą mieli aż pięć miesięcy. Ile osiągną, zależy od nich samych.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

"Kanapowcy" są już na półmetku swoich zmagań z nadwagą. Niektórzy z nich zrzucili ponad 15 kilogramów! Zobaczcie niesamowitą metamorfozę uczestników programu TTV!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nick (gość)

  Serdecznie gratuluję trzeba mieć wyjątkowo silną wolę i motywację żeby zmienić swoje życie 0180 st.no i być po prostu mądrym .Bardzo duży udział w tym sukcesie jak nie kluczowy miały żony ,bez nich z przemiany nici co widać na przykładzie Mariusza ,którego nie ma kto wspierać ale "synek" wkrótce przymusowo schudnie tyle ,że w szpitalu bo tego rodzaju nawyki tam go doprowadzą,przykre oby nie ale na to wygląda.A w ogóle to super chłopaki chciałbym mieć takich kumpli,dzięki za odwagę i nie opuściliśmy żadnego odcinka dla wszystkich należą się brawa.

  28.04.2020 16:44
 • Ewa (gość)

  Mariusz to straszny cienias brak samozaparcia

  26.04.2020 15:18
 • Jola (gość)

  Fajne chłopaki trzymam kciuki za powodzenie

  26.04.2020 15:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×