kanonizacja jana pawła ii

Przeczytaj także:

"Maryi Królowej śpiewajmy - koncert w 100-lecie urodzin Jana Pawła II". Telewizja Polsat przygotowała koncert z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II! Kto wystąpi na scenie?

Z okazji Święta Matki Bożej Zielnej i 100-lecia urodzin Jana Pawła II Telewizja Polsat przygotowała wyjątkowy koncert! Już 16 sierpnia prosto z żywieckiego amfiteatru usłyszymy najpiękniejsze piosenki religijne i ulubione pieśni oazowe Ojca Świętego w wykonaniu znakomitych polskich artystów: Stanisławy Celińskiej, Kamila Bednarka, Natalii Nykiel, Golec uOrkiestry, Krzysztofa Cugowskiego, Natalii Szroeder i wielu innych! Artystom towarzyszyć będzie Grott Orkiestra.

30.07.2020Maryi Królowej śpiewajmy

"Polska dla Świata". Telewizja Polska pomaga. Kiedy koncert Piotra Rubika? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W niedzielę w Jedynce wyjątkowy koncert z cyklu „Polska dla Świata”. Na scenie m.in. Piotr Rubik oraz soliści współpracujący z muzykiem, a także Wrocławski Chór Akademicki i Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka sms na rzecz ofiar wojny w Syrii. Telewizja Polska po raz kolejny włącza się w pomoc poszkodowanym mieszkańcom zniszczonego kraju.

24.11.2017Polska dla Świata

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×