"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Robert Downey Jr., Chris Evans i Elizabeth Olsen na premierze filmu [ZDJĘCIA]

Już 6 maja do polskich kin trafi film "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Wczoraj w Londynie odbyła się premiera tej produkcji, gdzie na czerwonym dywanie błyszczeli m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans i Elizabeth Olsen. Zobaczcie galerię zdjęć!

W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Nowa sytuacja powoduje rozłam w drużynie, w wyniku którego tworzą się dwa obozy. Na czele pierwszego stoi Steve Rogers, który uważa, że Avengers powinni nadal bronić ludzkości bez ingerencji rządu. W drugim prym wiedzie Tony Stark, niespodziewanie godzący się na urzędowy nadzór. Przygotujcie się, że w tym konflikcie będziecie musieli stanąć po jednej ze stron!

W filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" zagrali Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Emily VanCamp, Tom Holland oraz Daniel Brühl.

"KAPITAN AMERYKA: WOJNA BOHATERÓW" W KINACH OD 6 MAJA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×