"Kaprys losu" odcinek 1. Zuza spędza noc z nowo poznanym Igorem. Czy jeszcze się spotkają? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W nowym serialu "Kaprys losu" poznamy Zuzę, która jest po rozwodzie i wychowuje dwójkę prawie dorosłych dzieci. Niczego nie oczekuje już od życia i nagle... los postanowi spłatac jej figla. Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku serialu!

Multimedia

"KAPRYS LOSU" ODCINEK 1. W NIEDZIELĘ, 4.12.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

Zuza Zawada (Kinga Preis) jest psychologiem specjalizującym się w terapii par. Po rozwodzie z Brunem (Tomasz Karolak), samotnie wychowuje 14-letnią fankę gier komputerowych Zoję (Olivia Wieczorek) i 20-letniego Patryka (Adrian Zaremba), zdolnego studenta Stosunków Międzynarodowych.

Zuza stara się zachować z byłym mężem poprawne stosunki, aby dzieci nie czuły się poprzywdzone. Sama oddaje się całkowicie swojej pasji, czyli pracy. Spełnia się w niesieniu pomocy pacjentom zarówno w prowadzonej w domu prywatnej praktyce jak i w państwowym szpitalu. Zuza całkowicie zapomniała jednak, że oprócz tego, że jest lekarzem, jest także kobietą. Nie myśli o tym, że potrzebuje mężczyzny. Czuje, że nic już ją nie czeka, nawet nie zastanawia się czy potrafiłaby ponownie kochać. Nie jest z tego powodu bynajmniej zgorzkniała. Stworzyła wspaniały dom, ma dobry kontakt z dziećmi, wiernych przyjaciół, a do tego wdzięcznych pacjentów. Czego tu chcieć więcej?

CZYTAJ TAKŻE:

"KAPRYS LOSU". NOWY SERIAL Z KINGĄ PREIS ZASTĄPI "NA NOŻE"! [ZDJĘCIA]
"NA NOŻE". JACEK MA SYNA W DUBLINIE? CO WYDARZY SIĘ W 2. SEZONIE? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 1. odcinku serialu "Kaprys losu" podczas zagranicznej delegacji Zuza zostaje uziemiona na lotnisku i jest zmuszona nocować w hotelu. W poczekalni na hali odlotów poznaje charyzmatycznego podróżnika Igora (Marcin Perchuć), który jest badaczem zachowań godowych w świecie zwierząt. Nie myśląc o konsekwencjach Zuza decyduje się na więcej niż mogłaby się spodziewać. Flirt z lotniska przenosi się do hotelowego baru, a kończy upojną nocą. Po powrocie do Polski cała ta sytuacja wydaje się tylko miłym wspomnieniem. Jednak Zuza często w myślach wraca do tajemniczego mężczyzny.

Czy Zuza i Patryk kiedykolwiek jeszcze się spotkają? Biorąc pod uwagę, że rozjechali się w różne strony świata, praktycznie nic o sobie nie wiedząc, wydaje się to niemożliwe. Ale czy na pewno? Na czym będzie polegał tytułowy kaprys losu?

Pierwszy odcinek to pilot nowego serialu. Kolejne epizody TVN pokaże w 2017 roku!

%%GALERIA

Źródło TVN, serwis x-news

Komentarze

Skomentuj
 • ANKA (gość)

  a ja nie oglądałam, zapomniałam

  05.12.2016 14:07
 • Gosia (gość)

  Wg mnie Preis i Karolak nieprzemyślana obsada. Ona zawsze będzie dla mnie gospodynią księdza, a Karolaka za dużo!

  05.12.2016 11:56
 • Ula (gość)

  Wciąga od pierwszego odcinka. Zawsze jest tak, że albo się "łapie " od razu albo kita. Czekam niecierpliwie!

  05.12.2016 09:40
 • Ja (gość)

  Wciąga bez reszty. Piękny film !

  04.12.2016 22:32
 • Itapol (gość)

  Zapowiada się ciekawie :)

  04.12.2016 22:31
 • Berna (gość)

  Super film!

  04.12.2016 22:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×