Kariera Brodzik wisi na włosku!

Joasia znowu znika ze szklanego ekranu.

Multimedia

Miał być wielki powrót, już szykowano fajerwerki … Dom nad rozlewiskiem, w którym Joanna Brodzik po urodzeniu synów wcieliła się w rolę głównej bohaterki Małgosi miał być hitem telewizyjnej Jedynki. Niestety - produkcja nie okazała się tak popularna, jakby sobie tego życzyli włodarze TVP1.

Tym samym praca aktorki została przez niektórych ostro skrytykowana. Teraz, okazuje się, że Joasia Brodzik znika z ekranów telewizyjnych na przynajmniej rok czasu, bo właśnie dopiero wtedy, o ile będzie nakręcona kontynuacja serialu, będziemy mogli zobaczyć Brodzik znowu w Domu nad rozlewiskiem.

I choć w rozmowie z Faktem sama aktorka nie ma też dobrych wieści: Jeżeli będę mogła powiedzieć coś nowego na temat swoich planów, na pewno wszyscy się o tym dowiedzą - liczymy po cichu, że nie skupi się tylko na wychowywaniu synów bliźniaków, Janka i Franka, a skusi na jakiś udział w kinowej produkcji.

Czytaj także: Odebrała pół miliona złotych Olszówce!? Nie myśli o przyszłości Brodzik za młoda?

Komentarze

Skomentuj
 • piuropush@...

  ... napisał:

  "Rok czasu"? A czego innego moze byc rok? Kartofli?

  może być jeszcze Rok Smoka z Mikim Rurkiem ;D http://www.filmweb.pl/f9208/Rok+smoka,1985

  24.01.2010 16:04
 • Maria (gość)

  W Domu nad rozlewiskiem "Joanna grała świetnie,jest piękna,dobrze gra,a więc pewnie nie ma "oka" u decydentów.Co do popularności serialu,to brukowce na początku już go przekreśliły.Czytałam wszystkie części książki/może powinni to zrobić,którzy piszą,a nie wiedzą o czym/i tak właśnie wyobrażałam sobie film i bohaterów,no może za wyjątkiem chłopaka Maryni,który jest brzydki i bezbarwny/ma za to "nazwisko",zresztą dla mnie takie jak inne.

  24.01.2010 09:16
 • Tomk35_ (gość)

  Kariera J.Brodzik wisi na włosku...? Brawo za poziom inteligencji dla osoby, która wymyśliła ten tytuł! SKUNDLONE dziennikarstwo:)

  23.01.2010 23:53
 • sylwek (gość)

  ... napisał:

  "Rok czasu"? A czego innego moze byc rok? Kartofli?

  może być rok świetlny :D

  23.01.2010 21:16
 • Madzia (gość)

  Dobre!:D

  23.01.2010 19:03
 • ... (gość)

  "Rok czasu"? A czego innego moze byc rok? Kartofli?

  23.01.2010 16:14

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×